21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Inauguracja piłkarskiej wiosny z Supraślanką

Już jutro, zgodnie z planem odbędzie się spotkanie 17. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, w którym Olimpia Zambrów zainauguruje piłkarską wiosnę. Przeciwnikiem w sobotniej konfrontacji będzie Supraślanka Supraśl, spotkanie na stadionie przy ul. Wyszyńskiego rozpocznie się o godzinie 15:00.

Decyzja o rozegraniu spotkania została podjęta dopiero w piątek rano, a więc w ostatniej chwili, gdy należało powiadomić rywala i Podlaski Związek Piłki Nożnej. Stało się tak głównie dlatego, że warunki pogodowe nie sprzyjały, a kolejne opady śniegu mogłyby bardzo negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo rozgrywania zawodów. Ostatecznie działacze doszli do wniosku, że płyta boiska jest odpowiednio przygotowana do rozegrania na niej spotkania ligowego.

Wejście na mecz jest płatne i wiąże się z kosztem 7 zł (bilet normalny) lub 4 zł (bilet ulgowy).

Po 15. kolejkach Olimpia Zambrów plasuje się na 9. pozycji z 18 „oczkami” na koncie, natomiast piłkarze z Supraśla w identycznej ilości spotkań zdołali wywalczyć siedem punktów mniej. W rundzie jesiennej obecnego sezonu Olimpia Zambrów bezbramkowo zremisowała z Supraślanką Supraśl.

Przypomnijmy, że zaplanowane na poprzedni weekend wyjazdowe spotkanie Olimpii ze Spartą Augustów zostało przełożone na 22 kwietnia ze względu na stan boiska w Augustowie, które należy do miejscowego OSiR.

Olimpia Zambrów – Supraślanka Supraśl
Stadion Miejski w Zambrowie, 21 marca 2009, godzina 15:00