20 czerwca 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo

W 19. kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi Olimpia Zambrów będzie podejmowała przed własną publicznością Warmię Grajewo. Oba zespoły nieudanie zainaugurowały piłkarską wiosnę, w dwóch spotkaniach zdobyły po zaledwie jednym punkcie.

W 17. kolejce Olimpia zremisowała 0:0 z Supraślanką, a Warmia podzieliła się punktami z Czarnymi Olecko po remisie 2:2. Osiemnasta seria gier była nieszczęśliwa dla Warmii i Olimpii, gdyż przegrały odpowiednio z Orłem Kolno 1:2 i Vęgorią Węgorzewo 2:4.

W rundzie jesiennej Warmia zremisowała u siebie z Zambrowskim Klubem Sportowym 1:1 po bramach Maksyma Mirvy i Mariusza Piszczatowskiego.

Najlepszym strzelcem grajewian jest Maksym Mirwa z siedmioma trafieniami na koncie, natomiast w zespole Olimpii po dwa trafienia zanotowali do tej pory: Wojciech Kowalczyk, Mariusz Piszczatowski i Piotr Niwiński, który odszedł z zespołu po rundzie jesiennej.

Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo
Stadion Miejski w Zambrowie, 4 kwietnia 2009, godzina 15:00

Kadra Olimpii na mecz z Warmią: Mateusz Konopka, Adrian Bebłowski, Paweł Olszewski, Jarosław Modzelewski, Radek Kowalczyk, Jacek Lis, Tomasz Staniórski, Filip Jurczuk, Damian Szczęsny, Paweł Gosk, Mariusz Piszczatowski, Michał Grzanka, Daniel Fiedorczuk, Tomasz Jastrzębski, Wojciech Kowalczyk, Szymon Nowak, Przemysław Jastrzębski, Robert Wilczewski.