Drugie miejsce żaków w Kolnie
Dwa zwycięstwa i remis pozwoliły zespołowi „żaków” Olimpii Zambrów (rocznik 2008) zająć drugie miejsce w turnieju piłki nożnej rozegranym w Kolnie.
W sobotę, 22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Kolnie grupa „żaków” Olimpii Zambrów z rocznika 2008 rozegrała pierwszą kolejkę półfinałowego turnieju organizowanego przez Podlaski Związek Piłki Nożnej. Chłopcy z naszego klubu zanotowali tam bardzo dobre występy.

Młodzi piłkarze Olimpii pokonali dwa zespoły MŁKS Łomża, a także zremisowali z drużyną Orła Kolno. Takie wyniki zaowocowały zdobyciem 7 punktów. Tyle samo uzbierała ekipa gospodarzy z Kolna. W związku z tym, że w decydującym spotkaniu padł remis 1:1, o zwycięstwie kolneńskiej drużyny zadecydowała różnica bramek.


Wyniki spotkań „żaków” Olimpii Zambrów na turnieju w Kolnie:
- Olimpia Zambrów – MŁKS Łomża 2:0
- Olimpia Zambrów – Orzeł Kolno 1:1
- Olimpia Zambrów – MŁKS IV Łomża 2:1
Drużyna „żaków” zambrowskiej Olimpii po raz kolejny udowodniła swoją wartość. To ci zawodnicy mają w przyszłości stanowić o sile seniorskiej drużyny.

Fot. kolniak24.pl
