Otwieramy korty tenisowe
ZKS Olimpia po przerwie zimowej otwiera sezon tenisa ziemnego. Nawierzchnia boiska została już przygotowana.
Korty tenisowe przy Stadionie Miejskim po zimowej przerwie zostaną otwarte w najbliższy piątek, 27 kwietnia. Czynne będą w godzinach:
- od poniedziałku do piątku – od 12:00 do 20:00,
- w soboty, niedziele i święta – od 14:00 do 20:00.Korty dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, po uiszczeniu opłaty.
Cena wynajęcia kortu wynosi:
- od 12:00 do 15:00 – 6 zł za godzinę,
- od 15:00 do 20:00 – 8 zł za godzinę.Dla osób, które chcą częściej korzystać z kortów przygotowano karnety 8-godzinne w cenie 50 zł.
Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do gry. Koszt wynajęcia rakiety tenisowej to 2 zł, a piłeczki – kolejne 2 zł.
Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z kortów tenisowych przy Stadionie Miejskim Olimpia w Zambrowie zapraszamy do sekretariatu Klubu przy ul. Wyszyńskiego.
