Inauguracja rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy 1 sezonu 2018/19
Aleksandrów Łódzki to miasto, w którym zainaugurowane zostaną rozgrywki o mistrzostwo III ligi grupy 1 sezonu 2018/19.
Dziś, tj. 10 sierpnia br. o godz. 17.00 miejscowy Sokół zmierzy się tam z Ursusem Warszawa. W Zambrowie natomiast inauguracja nastąpi już jutro! W sobotnie popołudnie o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim Olimpia podejmie w ramach 1 kolejki spotkań – Huragan Morąg.
W ostatnim sezonie oba zespoły w końcowej klasyfikacji zajęły sąsiadujące pozycje: Olimpia 5 miejsce, Huragan – 6, jednak w trakcie tego sezonu zambrowianom nie udało się ani razu nawet przynajmniej zremisować z morążanami. W Zambrowie Olimpia przegrała 1:2, natomiast w rewanżu doznała porażki w stosunku 0:3.
Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) do nabycia bezpośrednio przy wejściu na stadion. Kobiety oraz dzieci do lat 10 (pod opieką rodzica/opiekuna) wstęp bezpłatny. Dziś bilety można nabyć również w biurze klubu Olimpia w godzinach od 9.00 do 16.00
Olimpia Zambrów – Huragan Morąg
Stadion Miejski w Zambrowie, 11 sierpnia 2018 r., godz. 17.00
