Zaproszenie na konferencję prasową
W dniu 17 grudnia 2018 r. odbędzie się konferencja prasowa zorganizowana przez Zarząd Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia”.
Konferencja odbędzie się w siedzibie klubu przy ulicy Wyszyńskiego 8 w sali konferencyjnej o godz. 17:30.
Zapraszamy media i kibiców zainteresowanych działalnością i przyszłością klubu.
Program konferencji:
– podsumowanie rundy jesiennej III ligi oraz wyników osiąganych przez ZKS Olimpia Zambrów sezon 2018/2019,
– informacja o stanie przygotowań do rundy wiosennej,
– podsumowanie działalności grup młodzieżowych osiągnięcia: sukcesy, trudne sytuacje, problemy pomysły na młodzież,
– przedstawienie projektów współpracy i komunikacji między klubem i kibicami,
– dyskusja.
Zarząd Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia” w składzie: Cezary Kulesza, Ireneusz Bieliński, Andrzej Dąbrowski, Bogdan Lutostański i Kazimierz Lubowicki.
Patronem medialnym konferencji jest zambrowski serwis internetowy zambrowiacy.pl
