Zmiany personalne w składzie zespołu
Z końcem 2018 roku nastąpią zmiany personalne w składzie zespołu trzecioligowej Olimpii Zambrów.
W drużynie seniorskiej nie zobaczymy w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 Tomasza Porębskiego, Patryka Wojtylaka oraz Wojciecha Nasuto.
Klub Olimpia Zambrów rozwiązał umowę z Tomaszem Porębskim a Patryk Wojtylak został wypożyczony do 4-ligowej drużyny. Wojciech Nasuto wraca do swojego klubu, gdyż nie przedłużono jego wypożyczenia z Hetmana Białystok.
Zawodnikom opuszczającym klub życzymy sukcesów w życiu sportowym jak również prywatnym. Dziękujemy za zaangażowanie i reprezentowanie klubu Olimpia Zambrów w zmaganiach sportowych.
Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli się podzielić informacją kto dołączy do drużyny seniorskiej Olimpii Zambrów i weźmie udział w rozgrywkach rundy wiosennej.
Zarząd Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia”.
