Olimpia Zambrów imponuje w sparingach i wzmacnia kadrę przed rundą wiosenną
Drużyna trenera Tomasza Kulhawika zanotowała pięć wygranych z rzędu podczas zimowych przygotowań. Imponująco wygląda bilans bramkowy 22-2.
Władze klubu cały czas starają się też uzupełnić szeroką kadrę zespołu. Z Olimpią umowy podpisali bramkarz Piotr Gorczyca (ostatnio MOSP Białystok) i Michał Steć (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki). Cały czas prowadzone są rozmowy z kilkoma zawodnikami, niektórzy z nich są również sprawdzani podczas testów.
– Na dzień dzisiejszy wszystko w klubie przebiega zgodnie z harmonagramem jaki sobie założyliśmy- powiedział naszemu portalowi dyrektor klubu, Zbigniew Stańczyk.
– Testujemy kolejnych zawodników, między innymi w nadchodzącym sparingu z Karpatami Lwów, będą sprawdzani przez trenera Kulhawika dwaj piłkarze z Ukrainy- dodał.
Wspomniany przez dyrektora Stańczyka sparing z Karpatami Lwów zostanie rozegrany w nadchodzącą sobotę w Zambrowie.
źródło: futbol.pl
