13 kwietnia 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Pierwsze wzmocnienia na rundę wiosenną

W rundzie wiosennej zespół Olimpii Zambrów wzmocnią bramkarz Piotr Gorczyca oraz pomocnik Michał Steć, którzy podpisali umowy z klubem.

Michał Steć to piłkarz, który dobrze znany jest zambrowskim kibicom. W Olimpii Zambrów miał okazję grać po raz pierwszy w rundzie jesiennej sezonu 2011/12, kiedy drużyna grała w III lidze. Zdobył wówczas dwie bramki. Po raz drugi do Zambrowa trafił w sezonie 2013/14, kiedy zespół brał udział w rozgrywkach II ligi. Na jego konto zapisano wówczas trzy gole. Karierę piłkarską Michał Steć rozpoczął w Orlętach Czyżew. W kolejnych sezonach grał m.in. w MOSP Jagiellonia Białystok, Jagiellonii Białystok, Pogoni Siedlce, Chojniczance Chojnice i MKS Polonii Warszawa. Do zambrowskiej drużyny przychodzi ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, gdzie grał od rundy wiosennej sezonu 2014/15.

Piotr Gorczyca rozpoczął karierę piłkarską w MOSP Jagiellonia Białystok. Następnie, jeszcze w wieku juniora, zaczął reprezentować barwy Jagiellonii Białystok. W swojej karierze grał jeszcze w takich zespołach jak Ślęza Wrocław i niemiecki KSV Hessen Kassel. Do zambrowskiej drużyny trafił z MOSP Białystok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć zawodników z nowymi koszulkami.