Sparingowe zwycięstwo na wyjeździe
20 lutego br. piłkarze OLIMPII Zambrów rozegrali wyjazdowy mecz sparingowy. W spotkaniu z HURAGANEM Wołomin zambrowscy piłkarze odnieśli pewne zwycięstwo 7:1.
W dzisiejszym meczu, w siódmym meczu sparingowym w przerwie zimowej, bezkonkurencyjna okazała się drużyna trenera Tomasza Kulhawika.
HURAGAN Wołomin – OLIMPIA Zambrów 1 : 7 (0 : 3)
Bramki zdobyli:
Kamil JACKIEWICZ 17′ i 48′, Kamil ZALEWSKI 38′ i 75′, Michał DAWIDOWICZ 15′, Michał Hryszko 66′ i zawodnik testowany 88′
Skład drużyny – pierwsza połowa spotkania:
Piotr Czapliński – Przemysław JASTRZĘBSKI, Oleksandr LAPIN, Adam RADECKI, Michał DAWIDOWICZ, Patryk KONCEWICZ, Patryk MALINOWSKI, Michał STEĆ, Mateusz OSTASZEWSKI, Kamil ZALEWSKI, Kamil JACKIEWICZ.
W drugiej połowie spotkania na boisko weszli:
Piotr GORCZYCA, Łukasz GRYKO, Mateusz JASTRZĘBSKI, zawodnik testowany, Michał HRYSZKO, Mateusz PROLEJKO, Mateusz NIKOŁAJUK, Łukasz GRZYBOWSKI.
Kolejny mecz sparingowy w przerwie zimowej odbędzie się w Zambrowie. W sobotę, 23 lutego br. o godz. 12:00 na boisku ze sztuczną murawą zawodnicy OLIMPII Zambrów podejmą zespół WISSY Szczuczyn.
