OLIMPIA zdobywa cenne trzy punkty
OLIMPIA Zambrów wygrała mecz wyjazdowy z POLONIĄ Warszawa, który wyjątkowo rozegrała przed własną publicznością.
POLONIA Warszawa – OLIMPIA Zambrów 1:3.
Bramki: Emil ŁUPIŃSKI (34′ samob.) – Adam RADECKI (38′), Michał STEĆ (45′), Emil ŁUPIŃSKI (57′)
OLIMPIA: Piotr CZAPLIŃSKI – Łukasz GRYKO (86′ Mateusz NIKOŁAJUK), Emil ŁUPIŃSKI, Adam RADECKI, Michał DAWIDOWICZ, Michał HRYSZKO, Patryk KONCEWICZ, Mateusz OSTASZEWSKI, Michał STEĆ (89′ Mateusz JASTRZĘBSKI), Kamil JACKIEWICZ (83′ Łukasz GRZYBOWSKI), Kamil ZALEWSKI.
BROŃ: Jan BALAWAJDER – Arkadiusz ZAJĄCZKOWSKI, Sebastian OLCZAK, Sebastian KOBIERA, Piotr MAŚLANKA, Cezary SAUCZEK (67′ Kacper WASILEWSKI), Bartosz WIŚNIEWSKI, Mateusz MAŁEK (Krystian PRZYBOROWSKI), Marcin KLUSKA, Eryk RAKOWSKI (76′ Wiktor BABIŃSKI), Krystian PIECZARA.
Kolejne spotkanie to mecz, który zostanie rozegrany przed własną publicznością z PELIKANEM Łowicz. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 w dniu 25 maja.

































