Można zgłaszać się po obiór biletów na finał Okręgowego Pucharu Polski
Informujemy, że osoby które zapisały się w siedzibie klubu Olimpia na listę chętnych do otrzymania biletów na finał Okręgowego Pucharu Polski, który odbędzie się 29 maja na Stadionie Miejskim w Białymstoku, mogą zgłaszać się po obiór biletów.
Bilety będzie można odbierać osobiście w siedzibie klubu w następujących terminach:
sobota (25 maja) w godz. 13:00 – 15:00.
poniedziałek – wtorek (27-28 maja) w godz. 8:00 – 15:00.
