Zmiany w OLIMPII Zambrów
Zawodnicy, którzy opuścili klub:
Luca Asatiani – wrócił do Gruzji,
Aleksandr Lapin – wyjechał do Niemiec,
Piotr Gorczyca – przeszedł do I ligi w Kosowie,
Michał Hryszko – przeszedł do Ruchu Wysokie Mazowieckie,
Mateusz Prolejko – szuka klubu,
Łukasz Gryko – przeniósł się do ligi futsalu,
Mateusz Ostaszewski – leczy kontuzję.
