Olimpia wygrywa drugi sparing
Dzisiaj, 17 lipca br., drużyna Olimpii Zambrów, rozegrała drugi mecz sparingowy przed rozpoczęciem sezonu 2019/20.
Spotkanie rozegrane zostało w Suwałkach z tamtejszymi Wigrami. Mecz zakończył się zwycięstwem zambrowskiej drużyny 2:0.
Trener drużyny seniorów Olimpii Zambrów w dzisiejszym spotkaniu testował kilku zawodników.
WIGRY Suwałki – OLIMPIA Zambrów 0 : 2
Skład drużyny – pierwsza połowa spotkania:
zawodnik testowany, Adam Radecki, zawodnik testowany, Adam Radecki, zawodnik testowany, Michał Dawidowicz, zawodnik testowany, Marcin Paczkowski, Patryk Koncewicz, Michał Steć, zawodnik testowany, Kamil Jackiewicz.
W drugiej połowie zagrali: Piotr Czapliński, Mateusz Jastrzębski, Łukasz Grzybowski, Mateusz Nikołajuk i sześciu zawodników testowanych.
