Olimpia wygrywa trzeci sparing
Dzisiaj, 20 lipca br., drużyna Olimpii Zambrów, rozegrała mecz sparingowy z drużyną Orlęta Radzyń Podlaski.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zambrowskiej drużyny 3:1. Trener Olimpii Zambrów Tomasz Kulhawik w dzisiejszym spotkaniu testował kilku zawodników.
ORLĘTA Radzyń Podlaski – OLIMPIA Zambrów 1 : 3 (0 : 2)
Bramki: zawodnik testowany (16′, 75′), Kamil Jackiewicz (30′).
Skład drużyny – pierwsza połowa spotkania:
zawodnik testowany, zawodnik testowany, Łukasz Grzybowski, zawodnik testowany, Michał Dawidowicz, zawodnik testowany, Marcin Paczkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Kamil Jackiewicz, zawodnik testowany.
W drugiej połowie zagrali: Piotr Czapliński, Patryk Koncewicz, Mateusz Jastrzębski, Mateusz Nikołajuk i czterech zawodników testowanych.
