21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Olimpia wraca bez punktów z Grodziska Mazowieckiego

W 11. kolejce III ligi grupy I, ze względów przeciwepidemiologicznych mecze rozegrane zostały przy pustych trybunach. Olimpia Zambrów w wyjazdowym spotkaniu zmierzyła się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Pierwsza połowa zakończyła się po myśli naszej drużyny. W 34. minucie, na listę strzelców po raz kolejny w tym sezonie, wpisał się Michał Steć, który zdobył bramkę po dośrodkowaniu kapitana drużyny Przemysława Jastrzębskiego.

W drugiej połowie spotkania na listę strzelców wpisali się już tylko dwaj zawodnicy Pogoni. Michał Wrzesiński pokonał bramkarza Olimpii w 61 minucie spotkania a Michał Strzałkowski w 83 minucie.

Kolejne spotkanie drużyna Olimpii Zambrów rozegra na własnym boisku najprawdopodobniej bez udziału publiczności. W dniu 24 października o godz. 14:00 zmierzy się z liderem rozgrywek Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)

bramki: Michał Wrzesiński (61′), Michał Strzałkowski (83′) – Michał Steć (31′)

OLIMPIA Zambrów: Jakub Bieliński –Bartosz Ciborowski, Bartosz Gołaszewski, Mateusz Maliszewski, Dawid Pietkiewicz, Przemysław Jastrzębski (65′ Michał Dawidowicz), Shun Shibata, Patryk Malinowski, Michał Steć, Paweł Tomkiewicz, Kamil Zalewski.