19. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ OLIMPIA – LEGIONOVIA

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 Olimpia Zambrów rozegra swoje pierwsze tegoroczne ligowe spotkanie na własnym stadionie! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Legionovii Legionowo aktualnego wicelidera ligi.

 

Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo

 

ul. Wyszyńskiego 8

18-300 Zambrów

Drużyna Legionovii Legionowo z dorobkiem 33 punktów, mając 9 zwycięstw, 6 remisów i tylko 3 porażki, przy stosunku bramkowym 38-23 zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia z 23 punktami na koncie, przy 6 wygranych, 5 zremisowanych oraz 7 przegranych meczach oraz stosunku bramkowym 23-35 piastuje 13 miejsce w tabeli. Pierwszy mecz obu drużyn, który odbył się w sierpniu w Legionowie zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Olimpii stosunkiem 2:1.

 

W ubiegłym tygodniu drużyna Olimpii wygrała 1:0 bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z ówczesnym wiceliderem ligi Unią Skierniewice, zespół Legionovii również zdobył 3 punkty pokonując u siebie drużynę Pilicy Białobrzegi 2:0. Jak zatem pójdzie meczu ligowym na własnym obiekcie w tym roku ? Która z drużyn wyjdzie zwycięsko z tego spotkania ? Dowiemy się już jutro tuż po zakończeniu meczu! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz!

Przygotowujemy również transmisję live z jutrzejszego meczu, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!