27 maja 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

20. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ JAGIELLONIA II – OLIMPIA

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 Olimpia Zambrów rozegra swoje kolejne ligowe spotkanie! Udamy się na mecz wyjazdowy do Białegostoku, gdzie zmierzymy się z drugą drużyną Jagiellonii.

 

Jagiellonia II Białystok – Olimpia Zambrów

 

ul. Elewatorska 4

15-001 Białystok

Drużyna Jagiellonii II Białystok z dorobkiem 29 punktów, mając 8 zwycięstw, 5 remisów oraz 6 porażek, przy stosunku bramkowym 39-27 zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia z 23 punktami na koncie, przy 6 wygranych, 5 zremisowanych oraz 8 przegranych meczach oraz stosunku bramkowym 23-37 piastuje 13 miejsce w tabeli. Pierwszy mecz obu drużyn, który odbył się w sierpniu w Zambrowie zakończył się zwycięstwem rezerw Jagielloni stosunkiem 4:0.

 

W ubiegłej kolejce rozgrywanej wyjątkowo w tym tygodniu we wtorek (przełożony mecz z soboty ze względu na warunki atmosferyczne) drużyna Olimpii po bardzo dobrym meczu, prawdziwej walce i kontrowersyjnym rzucie karnym przy stanie 0:0 niestety uległa wiceliderowi ligi Legionovii Legionowo. Natomiast Jagiellonia II również po przełożonym meczu z soboty zremisowała we środę wyjazdowe spotkanie z Pilicą Białobrzegi 0:0. Jak zatem pójdzie w kolejnej potyczce obu drużyn ? Która z nich wyjdzie zwycięsko z tego spotkania ? Dowiemy się już w niedzielę tuż po zakończeniu meczu! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!

Transmisja na żywo z meczu za pośrednictwem JagaTV: