21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

23. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ OLIMPIA – LECHIA

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 Olimpia Zambrów rozegra kolejne spotkanie ligowe na własnym stadionie! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki. Sponsorem dnia meczowego jest zambrowska firma –> Monolit <– produkująca stolarkę PCV oraz ALU. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na ten mecz!

 

Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki

 

ul. Wyszyńskiego 8

18-300 Zambrów

Drużyna Lechii z dorobkiem 38 punktów, mająca 10 zwycięstw, 8 remisy i tylko 4 porażki, przy stosunku bramkowym 36-26 zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia z 23 punktami na koncie, przy 6 wygranych, 5 zremisowanych oraz 11 przegranych meczach oraz stosunku bramkowym 25-46 piastuje 14 miejsce w tabeli. 

 

Pierwszy mecz obu drużyn, który odbył się we wrześniu w Tomaszowie Mazowieckim zakończył się cennym wyjazdowym zwycięstwem Olimpii, w stosunku bramkowym 1:0 dla naszego zespołu. W ubiegłym tygodniu drużyna Olimpii przegrała 1:2 wyjazdowe spotkanie z Pelikanem Łowicz, zespół Lechii natomiast zremisował na własnym obiekcie z Pilicą Białobrzegi 2:2. 

 

Jak zatem pójdzie w kolejnym spotkaniu u siebie ? Czy Olimpia przerwie złą passę kilku porażek ligowych z rzędu ? Czy może, to mocniejszy rywal wywiezie cenne punkty z Zambrowa ? O tym dowiemy się już w sobotę tuż po ostatnim gwizdku sędziego!

Przygotowujemy również transmisję live z sobotniego meczu, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!