21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

23. KOLEJKA | PRZEGRANA OLIMPIA – LECHIA 1:2

Niestety ulegamy u siebie drużynie Lechii Tomaszów Mazowiecki. Pierwsza połowa zdecydowanie pod inicjatywę Olimpii. Od pierwszych minut gramy odważnie i atakujemy zespół Lechii, co skutkuje tym, że jako pierwsi zdobywamy bramkę po pięknym strzale bezpośrednio z rzutu wolnego Kacpra Głowickiego, po czym dalej kontrolujemy przebieg gry. Niestety w końcówce I połowy zabrakło koncentracji we własnym polu karnym i po błędzie obrony zawodnik gości zdobył wyrównującą bramkę do szatni. W drugiej połowie nasz zespół nie atakował już tak śmiało, jak w pierwszej i efektem tego była druga bramka po rzucie rożnym dla zespołu gości Mimo wszystko dziękujemy Panowie za walkę!

 

Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:1)

 

Bramki: Głowicki 21′ – Szymczak 45′, Amroziński 79′

Olimpia: Kanclerz – Ciborowski, Malinowski, Łydkowski, Pociecha, Głowicki (70′ Pyatov), Parobczyk, Bayer, Malinowski, Jakimiuk (79′ Malinowskyj), Bykowski (83′ Siemieniuk), Zalewski (79′ Jastrzębski)

Najbliższy mecz ligowy rozegramy na wyjeździe z Sokołem Ostróda już w sobotę 15 kwietnia. Mecz 24 kolejki III ligi rozpocznie się o godzinie 16:00. Zapraszamy wszystkich sympatyków klubu na mecz! Wsparcie drużyny w trudnym momencie kryzysu formy jest najważniejsze!