2 października 2023

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

27. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ OLIMPIA – ŚWIT

Już jutro o godzinie 15:00 Olimpia Zambrów rozegra kolejne ligowe spotkanie! Nasza drużyna podejmie na własnym boisku zespół Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

 

Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

 

ul. Wyszyńskiego 8

18-300 Zambrów

Drużyna Świtu NDM z dorobkiem 47 punktów, mając 14 zwycięstw, 5 remisów oraz 7 porażek, przy stosunku bramkowym 49-32 zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia z 30 punktami na koncie, przy 8 wygranych, 6 zremisowanych i 12 przegranych meczach oraz stosunku bramkowym 33-52 piastuje 14 miejsce w tabeli. Pierwszy mecz obu drużyn, który odbył się w październiku w Nowym Dworze Mazowieckim zakończył się wygraną Świtu 2:0.

 

W ubiegłej kolejce drużyna Olimpii po raz kolejny sięgnęła po ligowe punkty remisując na trudnym terenie w Radomiu 2:2 w wyjazdowym meczu z tamtejszą Bronią. Zespół Świtu natomiast wynikiem 4:1 wyszedł zwycięsko z ostatniego spotkania jakie rozegrał u siebie z Pilicą Białobrzegi. Jak zatem pójdzie w kolejnej potyczce obu drużyn ? Dowiemy się już w jutro tuż po zakończeniu meczu! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz!

Przygotowujemy również transmisję live z jutrzejszego meczu, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!