21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

PANOWIE! DZIĘKUJEMY ZA GRĘ W OLIMPII ZAMBRÓW!

Informujemy o kolejnych odejściach z Zambrowskiego Klubu Sportowego. Nazar Malinovskyi, Jakub Kanclerz, Rafał Kiczuk oraz Daniel Siemieniuk w sezonie 2023/2024 nie będą zawodnikami trzecioligowej Olimpii.

 

Nazar Malinovskyi oraz Jakub Kanclerz nie rozpoczęli przygotowań do nowego sezonu z pierwszym zespołem Olimpii. Rafał Kiczuk rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron, natomiast Daniel Siemieniuk powrócił z wypożyczenia do Jagiellonii Białystok.

 

Nazar Malinovskyi dołączył do naszego zespołu przed rundą wiosenną IV ligi sezonu 2021/2022 z ukraińskiego Krywbasu Krzywy Róg rozgrywając w Olimpii od tamtej pory 39 spotkań ligowych (15 spotkań – IV liga, 24 spotkania – III liga), trafiając przy tym 15-krotnie do bramki rywali (11 trafień – IV liga, 4 trafienia – III liga). 

 

Jakub Kanclerz przybył do ZKS Olimpia w letnim okienku transferowym 2022 roku ze Stomilu Olsztyn. Przez ten czas strzegł zambrowskiej bramki w 22 spotkaniach. Rafał Kiczuk dołączył do naszego zespołu latem 2022 roku z drugoligowej Polonii Warszawa, w naszym klubie rozegrał 27 spotkań notując przy tym jedno trafienie. Daniel Siemieniuk trafił do Olimpii Zambrów latem 2022 roku z Jagiellonii Białystok rozgrywając od tamtej pory 25 spotkań w  barwach Olimpii.

 

Panowie, dziękujemy! To była przyjemność oglądać Was w naszych barwach. Życzymy powodzenia w dalszej karierze! Do zobaczenia!