1 grudnia 2023

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

KOLEJNI NIEZWYKLI GOŚCIE W ZAMBROWSKIM KLUBIE SPORTOWYM

Kolejna grupa niezwykłych gości Zambrowskiego Klubu Sportowego! Mieliśmy dzisiaj przyjemność gościć kolejną grupę dzieci oraz wychowawców przedszkolnych! Tym razem odwiedziło nas Miejskie Przedszkole nr 4 w Zambrowie! Dziękujemy Wam pięknie za miłe odwiedziny!
 
Z tego miejsca chcieliśmy również serdecznie podziękować naszemu bramkarzowi Leo Przybylakowi, który swoim podejściem do dzieci oraz swoją pasją do piłki po raz kolejny poradził sobie znakomicie w nowej roli!
 
Na zakończenie zwiedzania dzieci zmierzyły się podczas sportowej rywalizacji w trakcie treningu sprawnościowego w grupach na boisku specjalnie przygotowanym przez Leo! Natomiast po rywalizacji w grupach dzieci doczekały się finałowej niespodzianki! Odwiedził ich specjalny gość, czyli nasza maskotka klubowa Żubr Zambruś z ogromnym pucharem, którego zawartość wypełniały słodkie niespodzianki! 
 
Drogie dzieci! Zapraszamy Was do odwiedzin naszego klubu, jak również na mecze oraz treningi najmłodszych grup młodzieżowych Olimpii Zambrów!