21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

TOMASZ FRANKOWSKI ODWIEDZIŁ ZAMBROWSKI KLUB SPORTOWY

W dniu wczorajszym gościliśmy w naszym klubie byłego napastnika reprezentacji Polski europosła Tomasza Frankowskiego. 

Na początku odwiedzin były zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok, Wisły Kraków, Elche, Wolverhampton oraz Chicago Fire spotkał się w sali konferencyjnej klubu z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu Olimpii gdzie kapitan zespołu Przemysław Jastrzębski wręczył mu m.in. szalik Zambrowskiego Klubu Sportowego oraz upominki od naszego strategicznego sponsora firmy Ostrovit.

Następnie udał się na trening grup młodzieżowych naszej akademii, który odbywał się na boisku bocznym. Po rozmowie z młodymi zawodnikami naszego klubu na tematy piłkarskie wręczył im plecaki, piłki oraz sprzęt treningowy. 

Na koniec spotkania sprawdziliśmy czy nie zapomniał, jak się wykonuje rzuty karne. Bramkarz grupy Trampkarza 2010 trenera Arkadiusza Sawickiego miał na przeciwko siebie konkretnego napastnika i nie lada zadanie do wykonania przed sobą, jednak poradził sobie w tej rywalizacji znakomicie.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Frankowskiemu za odwiedziny w naszym klubie! Zapraszamy ponownie!