20 czerwca 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

19. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ TUR II – OLIMPIA II

To nie koniec seniorskich emocji piłkarskich tego weekendu! Już w niedzielę o godzinie 12:00 odbędzie się mecz 19 kolejki A klasy grupy III, w którym na wyjeździe zmierzymy się z drużyną Tura II Bielsk Podlaski.

Tur II Bielsk Podlaski – Olimpia II Zambrów
ul. Elizy Orzeszkowej 19
17-100 Bielsk Podlaski

Aktualnie drużyna Tura II z dorobkiem 28 punktów, mając 9 zwycięstw, 1 remis oraz 8 porażek, przy stosunku bramkowym 40-33 zajmuje 6 miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia II z 48 punktami na koncie, przy 16 wygranych meczach i 2 porażkach oraz stosunku bramkowym 76-19 jest aktualnie liderem ligi.

Drużyna Olimpii II Zambrów w ostatniej kolejce wygrała walkowerem na własnym obiekcie 3:0 z zespołem Kolejarza Czeremcha, który nie stawił się na mecz. Natomiast Tur II w ostatnim w meczu zremisował na własnym obiekcie 1:1 z Bocianem Boćki. Jesienią w Zambrowie wygrała Olimpia 6:0. Kto zatem wyjdzie zwycięsko w kolejnym spotkaniu ligowym, a może drużyny podzielą się punktami ? O tym dowiemy się już w niedzielę tuż po ostatnim gwizdku sędziego! Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków na ten mecz!

Przygotowujemy również transmisję live z niedzielnego spotkania, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!