20 czerwca 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

20. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ OLIMPIA II – ISKRA W.

Dwójka gra w Boże Ciało! Już we czwartek o godzinie 20:00 odbędzie się mecz 20 kolejki A klasy grupy III, w którym na własnym obiekcie podejmiemy zespół Iskry Wyszki. Spotkanie zostało przełożone z niedzieli 2 czerwca na prośbę gości.

Olimpia II Zambrów – Iskra Wyszki
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8
18-300 Zambrów

Aktualnie drużyna Iskry Wyszki z dorobkiem 12 punktów, mając 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 13 porażek, przy stosunku bramkowym 27-63 zajmuje obecnie 11 miejsce w ligowej tabeli. Natomiast Olimpia II Zambrów z 51 punktami na koncie, przy 17 wygranych meczach i 2 porażkach oraz stosunku bramkowym 78-19 jest aktualnie liderem ligi.

Drużyna Olimpii II Zambrów w ostatniej kolejce wygrała na wyjeździe 2:0 z Turem II Bielsk Podlaski. Natomiast goście w ostatnim meczu przegrali u siebie 2:3 z Kolejarzem Czeremcha. Jesienią Olimpia II wygrała na wyjeździe 5:2 w rywalizacji obydwu zespołów. Jaki będzie zatem rezultat kolejnego spotkania pomiędzy obydwoma zespołami ? O tym dowiemy się już we czwartek tuż po ostatnim gwizdku sędziego! Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków na ten mecz!

Przygotowujemy również transmisję live z czwartkowego spotkania, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!