20 czerwca 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

34. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ LECHIA – OLIMPIA

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 rozpoczniemy ostatni mecz ligowy tego sezonu. Olimpia Zambrów w 34. kolejce spotkań uda się do Tomaszowa Mazowieckiego do aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną Lechii. To spotkanie trzeba po prostu wygrać! Będzie to mecz o być albo nie być w tej lidze!

Lechia Tomaszów Mazowiecki  – Olimpia Zambrów
ul. Nowowiejska 9/27
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Drużyna Lechii z dorobkiem 53 punktów, mając 15 zwycięstw, 8 remisów oraz 10 porażek, przy stosunku bramkowym 66-49 zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia z 37 punktami, posiadając 9 zwycięstw, 10 remisów oraz 14 porażek, przy stosunku bramkowym 47-48 plasuje się tuż na 15 miejscu w tabeli, które jest dodatkowym miejscem spadkowym po spadku Stomilu Olsztyn z II Ligi.

W poprzedniej kolejce spotkań drużyna Olimpii zremisowała 2:2 domowe spotkanie z zespołem GKSu Bełchatów. Natomiast Lechia przegrała na wyjeździe 1:2 z Unią Skierniewice. Jesienią w Zambrowie pomiędzy drużynami padł remis 2:2. Jak zatem pójdzie w kolejnej potyczce obu drużyn ? Która z nich wyjdzie zwycięsko z tego spotkania ? Czy uda nam się utrzymać w lidze  ? Dowiemy się już w sobotę tuż po zakończeniu meczu! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!