20 czerwca 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

21. KOLEJKA | PRZEGRANA ŻUBR – OLIMPIA II 9:0

Przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Żubrem Drohiczyn tracąc tym samym pozycję lidera na rzecz naszych rywali. Sam wynik, to krótko mówiąc katastrofa, jednak byliśmy mocno osłabieni kadrowo, bez kontuzjowanych: Wiktora Lisickiego oraz Dawida Głębockiego, a także absencji meczowej Igora Zalewskiego. Nie pomógł na pewno również niesłuszny walkower za mecz z Nurcem pomimo odwołania naszego klubu od decyzji związku (o tej ciekawostce niebawem). Mimo wszystko dziękujemy Panowie za walkę i bardzo dobry sezon!

Żubr Drohiczyn – Olimpia II Zambrów 9:0 (5:0)

Bramki: Barwiejuk 17′, 43′ (karny), 46′, Zagubień 19′, 28′, Dawidziuk 37′, 71′, 74′, Łosicki 56′

Olimpia II: Wiśniewski – Nowowiejski, Wądołowski, Kapica, Zawadzki, Tabędzki, Krasowski, Brzeziński, Kulesza, Rostankowski, Bruliński – zmiany: Kołakowski, Khrabczuk, Wojtkowski, Ostrowski

Ostatni mecz sezonu Olimpia II rozegra na własnym obiekcie już w najbliższą niedzielę 16 czerwca o godzinie 14:00, w którym zmierzy się z zespołem Cresovii II Siemiatycze. Zapraszamy wszystkich sympatyków na ten mecz! Podziękujmy zawodnikom drugiego zespołu pomimo wyniku w Drohiczynie za naprawdę świetny sezon!