1/2 FINAŁU WPP | PRZEGRANA OLIMPIA – JAGIELLONIA II 0:1
Niestety przegrywamy mecz półfinałowy Wojewódzkiego Pucharu Polski z Jagiellonią II Białystok po błędzie w samej końcówce spotkania. Chociaż przegrywamy minimalnie, walcząc, jak równy z równym, odpadamy tym samym z pucharu i nie udaje nam się awansować do finału. Dziękujemy Panowie za walkę!
Bramki: Wołosik 84′
Olimpia: Rutkowski – Giovani, Mastalerz (87′ Bracelli), Wasiluk, Czarnecki, Piekut (87′ Kołakowski), Mensah (56′ Trąbka), Łazarski, Steć (78′ Mosionek), Dąbrowski (46′ Gąsior), Malec
Warto zaznaczyć, że podczas spotkania swój debiut w pierwszym zespole seniorskim zaliczył 15-letni wychowanek naszego klubu Maksymilian Kołakowski! Gratulujemy!
Kolejne spotkanie rozegramy na wyjeździe już 10 maja o godzinie 14:00, na które udamy się do Tykocina aby zmierzyć się z tamtejszym Hetmanem w ramach 27 kolejki ligowej! Zapraszamy wszystkich sympatyków na ten mecz!