29. KOLEJKA | WYGRANA ORZEŁ – OLIMPIA 0:6
Wygrywamy kolejne spotkanie ligowe! W 29 kolejce pokonujemy na wyjeździe 6:0 zespół Orła Kolno! Brawo Panowie! Gratulujemy!
Bramki: Jastrzębski 39′, 71′, Mensah 55′, 62′, Trąbka 75′, Giovani 80′
Olimpia: Rutkowski – Giovani, Wasiluk, Mantur (78′ Bracelli), Czarnecki, Dąbrowski (50′ Trąbka), Łazarski, Malinowski, Steć (67′ Puławski), Mensah (73′ Mosionek), Jastrzębski (73′ Malec)
Kolejne spotkanie ligowe rozegramy już w najbliższą środę 27 maja o godzinie 17:30. Podejmiemy wówczas na własnym obiekcie zespół Tura Bielsk Podlaski! Zapraszamy wszystkich sympatyków na ten mecz!