30. KOLEJKA | WYGRANA OLIMPIA – TUR 3:0
Wygrywamy kolejne domowe spotkanie ligowe dopisując kolejne 3 punkty w tabeli! W 30 kolejce pokonujemy przy Wyszyńskiego 8 zespół Tura Bielsk Podlaski! Swoje 47 ligowe trafienie w tym sezonie zanotował nasz kapitan Przemysław Jastrzębski! Brawo Panowie! Gratulacje!
Bramki: Mantur 26′, Jastrzębski 37′, Mensah 80′
Olimpia: Rutkowski – Giovani, Wasiluk, Mantur, Czarnecki (82′ Malec), Trąbka (46′ Piekut), Łazarski, Malinowski, Steć (82′ Mosionek), Mensah, Jastrzębski (82′ Dąbrowski)
Kolejne spotkanie ligowe rozpoczniemy w najbliższą sobotę 30 maja o godzinie 15:00, na które udamy się do Turośni Kościelnej, gdzie zmierzymy się z tamtejszym zespołem Turośnianki! Zapraszamy wszystkich sympatyków na ten mecz!