MAMY AWANS DO III LIGI!
Mamy to! Nasz pierwszy zespół na 4 kolejki przed końcem sezonu 2025/26 IV ligi podlaskiej uzyskał bezpośredni awans do rozgrywek III ligi Grupy 1!
Stało się tak za sprawą zakończonego przed momentem spotkania pomiędzy Wissą Szczuczyn a Warmią Grajewo! Grająca na własnym obiekcie Wissa pokonała zespół aktualnego wicelidera ligi 2-1!
Tym samym drużyna Olimpii Zambrów będąca na miejscu lidera od pierwszej kolejki tego sezonu powiększyła swoją przewagę punktową nad wiceliderem do 13 punktów!
Tak świetnego sezonu Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” nie miał od dawna! Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu! 3 liga! 3 liga! Olimpia ZKS!