31. KOLEJKA | REMIS TUROŚNIANKA – OLIMPIA 1:1
Remisujemy wyjazdowe spotkanie ligowe 31 kolejki! W spotkaniu przeciwko KS Turośnianka trener dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Swoją szansę od pierwszych minut na boiskową rywalizację otrzymali zawodnicy z mniejszą liczbą minut w tym sezonie. Brawo za walkę Panowie!
Bramki: Łupiński 86′ – Jastrzębski 50′
Olimpia: Rutkowski (46′ Wiśniewski) – Giovani, Bracelli (77′ Wasiluk), Mastalerz, Czarnecki (46′ Mantur), Piekut, Malinowski (46′ Łazarski), Puławski, Mosionek, Trąbka (46′ Malec), Jastrzębski
Kolejne spotkanie ligowe rozegramy sobotę 6 czerwca o godzinie 15:00. Podejmiemy wówczas na własnym obiekcie zespół Warmii Grajewo! Zapraszamy wszystkich sympatyków na ten mecz!