Terminarz spotkań i wyniki sezonu 2022/2023

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia
Ursus Warszawa2-2Błonianka Błonie6 sierpnia, 17:00
Patryk Kamiński 29, 90 – Kacper Siudak 31, 48
Broń Radom3-1Sokół Ostróda6 sierpnia, 17:00
Michał Kielak 13, 65 (k), Sebastian Kobiera 70 – Kamil Skok 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki2-0Lechia Tomaszów Mazowiecki6 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Ciach 43, Jewhen Radionow 88
Mławianka Mława0-2Pelikan Łowicz6 sierpnia, 15:00 (650)
Piotr Piotrowski 4 (s), Maciej Komorowski 69 (s)
Legia II Warszawa1-1Pogoń Grodzisk Mazowiecki6 sierpnia, 12:00 (200)
Igor Korczakowski 59 – Jean Franco Sarmiento 83
w Urszulinie
Warta Sieradz3-1Jagiellonia II Białystok6 sierpnia, 17:00
Wiktor Płaneta 25, 68, Jakub Pawłowski 85 – Bartosz Bernatowicz 9
Pilica Białobrzegi1-3Legionovia Legionowo6 sierpnia, 17:00
Oskar Wojtysiak 84 – Bartosz Rymek 15, Szymon Wiejak 19, Piotr Sonnenberg 23
Olimpia Zambrów0-0Unia Skierniewice6 sierpnia, 17:00 (350)
Concordia Elbląg0-2ŁKS II Łódź6 sierpnia, 17:00 (220)
Maciej Radaszkiewicz 8, Jakub Tosik 34
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Kolejka 2 – 13-14 sierpnia
Błonianka Błonie1-0ŁKS II Łódź13 sierpnia, 17:00
Rafał Włodarczyk 48
Legionovia Legionowo1-2Olimpia Zambrów13 sierpnia, 17:00
Bartosz Rymek 90 – Marcel Bykowski 34, Kamil Zalewski 79
Jagiellonia II Białystok2-4Pilica Białobrzegi13 sierpnia, 17:00
Maciej Twarowski 61, Andrzej Trubeha 71 (k) – Bartosz Wiktoruk 13 (s), Aleksander Stawiarz 39, Bartłomiej Żynel 45 (s), Mateusz Krawczyk 48
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Pogoń Grodzisk Mazowiecki3-1Warta Sieradz13 sierpnia, 15:22
Jean Franco Sarmiento 28, 33, Kacper Łoś 48 – Wiktor Płaneta 90
Pelikan Łowicz0-2Legia II Warszawa12 sierpnia, 17:00
Wiktor Kamiński 8, Rafał Maciejewski 14
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-3Mławianka Mława13 sierpnia, 17:00 (232)
Adam Nowak 60 – Odilon 38, 54, Patryk Kostyk 81
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy – Krzysztof Baran
Sokół Ostróda2-3Świt Nowy Dwór Mazowiecki12 sierpnia, 17:00
Łukasz Święty 69, Dawid Kasprzyk 90 – Łukasz Sosnowski 9 (k), Kamil Wiśniewski 21, Jan Nawotczyński 36
Ursus Warszawa3-2Broń Radom12 sierpnia, 17:00
Oskar Pyrzyna 43, Patryk Kamiński 66 (k), Paweł Tarnowski 80 – Tomasz Bartosiak 69, Michał Kielak 79 (k)
Concordia Elbląg0-0Unia Skierniewice13 sierpnia, 17:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Kolejka 3 – 17 sierpnia
Broń Radom1-0Błonianka Błonie17 sierpnia, 19:00
Michał Kielak 32
Świt Nowy Dwór Mazowiecki3-0Ursus Warszawa17 sierpnia, 17:00
Kamil Wiśniewski 40, Arkadiusz Ciach 45, 56
Mławianka Mława4-3Sokół Ostróda17 sierpnia, 17:00
Odilon 58, 67, 73, 83 – Dawid Kasprzyk 13, 18 (k), Łukasz Święty 65
Legia II Warszawa2-2Lechia Tomaszów Mazowiecki17 sierpnia, 17:00
Karol Noiszewski 16 (k), Rafał Maciejewski 53 – Kordian Górka 27, Kamil Cyran 90
Warta Sieradz2-3Pelikan Łowicz17 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Kręcichwost 75, Eryk Woliński 84 (s) – Szymon Sołtysiński 30, Jakub Tabor 34, Kamil Łojszczyk 71
Pilica Białobrzegi1-1Pogoń Grodzisk Mazowiecki17 sierpnia, 17:00
Konrad Rudnicki 74 (k) – Damian Jaroń 4
Olimpia Zambrów0-4Jagiellonia II Białystok17 sierpnia, 17:00
Bartosz Wiktoruk 7, Andrzej Trubeha 33, Maciej Twarowski 58 (k), 66
Concordia Elbląg2-4Legionovia Legionowo17 sierpnia, 17:00
Łukasz Kopka 57 (k), 68 – Szymon Wiejak 2, Kacper Kaczorowski 37, Dawid Papazjan 39, Bartosz Mroczek 88
ŁKS II Łódź1-2Unia Skierniewice17 sierpnia, 17:00
Maciej Radaszkiewicz 73 – Bartłomiej Maćczak 62, Damian Mosiejko 90 (k)
Kolejka 4 – 20-21 sierpnia
Błonianka Błonie0-1Unia Skierniewice20 sierpnia, 16:00
Mateusz Stępień 43 (k)
Legionovia Legionowo2-2ŁKS II Łódź21 sierpnia, 17:00
Bartosz Mroczek 23, Szymon Wiejak 73 – Aleksander Ślęzak 86, Damian Nowacki 89
Jagiellonia II Białystok5-2Concordia Elbląg20 sierpnia, 12:00
Maciej Twarowski 24, 24, Maciej Bortniczuk 49 (k), 64, 84 – Szymon Drewek 18, Łukasz Kopka 42
Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-2Olimpia Zambrów21 sierpnia, 13:00
Damian Jaroń 24, Michał Strzałkowski 58 – Kamil Zalewski 48, Marcel Bykowski 66
Pelikan Łowicz2-2Pilica Białobrzegi21 sierpnia, 17:00
Jakub Tabor 53, Kamil Łojszczyk 89 – Damian Winiarski 21, 61
Lechia Tomaszów Mazowiecki3-0Warta Sieradz21 sierpnia, 12:00 (337)
Krystian Stolarczyk 8 (s), Kamil Cyran 26 (k), 49 (k)
Sokół Ostróda0-2Legia II Warszawa20 sierpnia, 17:00
Karol Noiszewski 15 (k), Jordan Majchrzak 55
Ursus Warszawa1-2Mławianka Mława21 sierpnia, 17:00
Mateusz Muszyński 13 – Mateusz Stryjewski 50, Maciej Rogalski 90
Broń Radom1-4Świt Nowy Dwór Mazowiecki20 sierpnia, 17:00
Marcin Szymczak 11 – Arkadiusz Ciach 28 (k), Kamil Wiśniewski 38, Jewhen Radionow 64, Sebastian Cuch 82
Kolejka 5 – 27-28 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki3-0Błonianka Błonie27 sierpnia, 17:00
Jewhen Radionow 37, Kamil Wiśniewski 45, Sebastian Cuch 90
Mławianka Mława4-2Broń Radom27 sierpnia, 16:00
Mateusz Stryjewski 27, 60, Odilon 65, Filip Rogalski 85 – Kamil Odolak 68, 90
Legia II Warszawa2-2Ursus Warszawa27 sierpnia, 12:00
Karol Noiszewski 64, Rafał Maciejewski 90 – Filip Dziełak 20, Oskar Pyrzyna 76
Warta Sieradz0-0Sokół Ostróda27 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi0-2Lechia Tomaszów Mazowiecki27 sierpnia, 17:00
Adrian Skrzyniak 37, Kamil Cyran 56 (k)
Olimpia Zambrów1-1Pelikan Łowicz27 sierpnia, 17:00
Nazar Malinowśkyj 2 – Eryk Woliński 87
Concordia Elbląg1-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki28 sierpnia, 12:00
Łukasz Kopka 27 – Kacper Imiołek 13, Damian Jaroń 29 (k)
ŁKS II Łódź2-2Jagiellonia II Białystok27 sierpnia, 13:00
Wiktor Kościuk 9, Maciej Radaszkiewicz 39 – Maciej Bortniczuk 45, 45
Legionovia Legionowo2-0Unia Skierniewice27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 – 3-4 września

Błonianka Błonie1-2Legionovia Legionowo4 września, 12:00
Szymon Śmieciński 50 – Szymon Wiejak 79, 90
Jagiellonia II Białystok0-1Unia Skierniewice3 września, 17:00
Kamil Sabiłło 16
Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-1ŁKS II Łódź3 września, 15:22
Matheus Dias 45, Damian Jaroń 84 (k) – Damian Nowacki 86
Pelikan Łowicz2-0Concordia Elbląg4 września, 12:00
Jakub Garnysz 24, Szymon Sołtysiński 38 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki0-1Olimpia Zambrów3 września, 16:30
Jakub Jakimiuk 69
Sokół Ostróda3-0Pilica Białobrzegi3 września, 16:00
Maciej Kencel 56 (s), Dawid Kasprzyk 64, Szymon Szałkowski 75
Ursus Warszawa1-1Warta Sieradz3 września, 17:00
Mateusz Muszyński 14 – Piotr Mielczarek 12
Broń Radom2-2Legia II Warszawa2 września, 18:00
Kamil Odolak 34, Bartłomiej Nowak 75 – Jakub Jędrasik 78, Rafał Maciejewski 89
Świt Nowy Dwór Mazowiecki2-3Mławianka Mława3 września, 17:00
Arkadiusz Ciach 67 (k), Marcel Niesłuchowski 90 – Mateusz Stryjewski 30, 75, Maciej Rogalski 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy – Maksymilian Ciołek
Kolejka 7 – 10-11 września
Mławianka Mława4-1Błonianka Błonie10 września, 16:00
Maciej Rogalski 9 (k), Odilon 73, Mateusz Stryjewski 90, Michał Stryjewski 90 – Kacper Siudak 23
Legia II Warszawa1-2Świt Nowy Dwór Mazowiecki10 września, 12:00
Filip Laskowski 42 – Jewhen Radionow 14, Mateusz Broda 90
Warta Sieradz0-4Broń Radom10 września, 16:00
Marcin Szymczak 16, 50, Bartłomiej Nowak 32, Sebastian Kobiera 73
Pilica Białobrzegi0-0Ursus Warszawa10 września, 16:00
Olimpia Zambrów2-3Sokół Ostróda10 września, 16:00
Jakub Jakimiuk 17, Nazar Malinowśkyj 60 – Łukasz Święty 9, Maksim Kwiencer 25, Szymon Szałkowski 48
Concordia Elbląg2-3Lechia Tomaszów Mazowiecki10 września, 16:00
Eryk Jarzębski 18, Aleks Łęcki 19 – Kamil Cyran 10 (k), Adrian Skrzyniak 53, Klim Morenkov 85
ŁKS II Łódź0-4Pelikan Łowicz10 września, 11:00
Adam Patora 28, 64, Jakub Garnysz 52, Kamil Łojszczyk 90
Unia Skierniewice0-1Pogoń Grodzisk Mazowiecki10 września, 12:00
Jean Franco Sarmiento 6
w Nieborowie
Legionovia Legionowo4-1Jagiellonia II Białystok10 września, 16:00
Piotr Sonnenberg 26, 73, Szymon Wiejak 39, 42 – Michał Samborski 90

 Kolejka 8 – 17-18 września

Błonianka Błonie1-5Jagiellonia II Białystok17 września, 16:00
Radosław Zyśk 83 (s) – Maciej Twarowski 25, 45, 58, Michał Samborski 52, Eryk Matus 68
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-1Legionovia Legionowo17 września, 15:22
Michał Wrzesiński 30 – Patryk Koziara 63
Pelikan Łowicz1-2Unia Skierniewice18 września, 16:00
Eryk Woliński 90 – Przemysław Dwórzyński 32 (s), Kamil Sabiłło 40
Lechia Tomaszów Mazowiecki2-1ŁKS II Łódź16 września, 16:00 (182)
Kamil Cyran 90 (k), Adrian Skrzyniak 90 – Aleksander Ślęzak 41 (k)
Sokół Ostróda2-1Concordia Elbląg17 września, 16:00
Łukasz Święty 67, 80 – Radosław Bukacki 87
Ursus Warszawa3-3Olimpia Zambrów17 września, 16:30
Patryk Kamiński 41 (k), 62 (k), Mikołaj Kwiatkowski 89 – Kamil Zalewski 77, 80, 90
Broń Radom1-1Pilica Białobrzegi16 września, 18:00
Michał Kielak 62 (k) – Kacper Pietrzyk 14 (s)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-1Warta Sieradz17 września, 16:00
Filip Kowalczyk 83 – Jakub Król 47
Mławianka Mława2-2Legia II Warszawa17 września, 16:00
Maciej Rogalski 15 (k), Aleks Hendryk 55 – Igor Strzałek 28, Filip Laskowski 39
Kolejka 9 – 24-25 września
Legia II Warszawa6-2Błonianka Błonie24 września, 12:00
Jakub Jędrasik 13, 36, 38, 84, Rafał Maciejewski 78, Dawid Kiedrowicz 90 – Julien Tadrowski 42 (s), Maksymilian Korczak 72
Warta Sieradz2-2Mławianka Mława24 września, 16:00
Jakub Król 45, Jakub Pawłowski 59 – Michał Stryjewski 47, Jakub Tworek 78
Pilica Białobrzegi1-2Świt Nowy Dwór Mazowiecki21 września, 16:00
Bartosz Zawadzki 2 – Andrij Jampol 45, Piotr Basiuk 90
w pierwotnym terminie odwołany z powodu meczu towarzyskiego Pilicy z Radomiakiem Radom z okazji stulecia klubu
Olimpia Zambrów0-0Broń Radom24 września, 13:00
Concordia Elbląg1-1Ursus Warszawa24 września, 16:00
Mateusz Szmydt 62 – Maciej Prusinowski 14
ŁKS II Łódź2-1Sokół Ostróda24 września, 14:00
Maciej Radaszkiewicz 64, Javi Moreno 68 – Kamil Skok 80
Unia Skierniewice0-0Lechia Tomaszów Mazowiecki24 września, 14:00
w Nieborowie
Legionovia Legionowo4-1Pelikan Łowicz24 września, 16:00
Konrad Zaklika 46, Patryk Koziara 78 (k), Bartosz Rymek 80, Dawid Papazjan 82 – Adrian Olpiński 8
Jagiellonia II Białystok1-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki24 września, 12:30
Bartosz Bida 59 – Damian Jaroń 39, Jean Franco Sarmiento 66
Kolejka 10 – 1-2 października
Błonianka Błonie3-5Pogoń Grodzisk Mazowiecki1 października, 15:00
Arkadiusz Niezgoda 10, Arkadiusz Zajączkowski 67, Kacper Siudak 87 – Jean Franco Sarmiento 25, 45, 61, 86, Damian Jaroń 90
Pelikan Łowicz0-0Jagiellonia II Białystok2 października, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-1Legionovia Legionowo1 października, 16:00 (177)
Klim Morenkov 62 – Bartosz Rymek 24
Sokół Ostróda0-4Unia Skierniewice1 października, 15:00
Bartłomiej Maćczak 6, Konrad Kowalczyk 34, Kamil Sabiłło 43 (k), Maksym Rosiński 79
Ursus Warszawa2-2ŁKS II Łódź1 października, 16:00
Óscar Vidal 45, Patryk Kamiński 48 (k) – Stipe Jurić 23, Władysław Ochronczuk 64
Broń Radom4-0Concordia Elbląg1 października, 14:00
Marcin Szymczak 25 (k), 52, Wojciech Kalinowski 45, Bartłomiej Nowak 64
Świt Nowy Dwór Mazowiecki2-0Olimpia Zambrów1 października, 15:00
Sebastian Cuch 39, Mateusz Broda 83
Mławianka Mława6-2Pilica Białobrzegi1 października, 16:00
Michał Stryjewski 5, Maciej Rogalski 24 (k), Szymon Masiak 30, 54, Odilon 71, 76 – Piotr Grober 11, 18
Legia II Warszawa4-1Warta Sieradz1 października, 12:00
Karol Noiszewski 49 (k), 78 (k), Wiktor Kamiński 65, Rafał Maciejewski 74 – Wiktor Płaneta 56
Kolejka 11 – 8-9 października
Warta Sieradz0-1Błonianka Błonie8 października, 17:00
Maksymilian Korczak 5
w 85. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy – Adrian Filipiak
Pilica Białobrzegi1-0Legia II Warszawa8 października, 15:30
Bartosz Zawadzki 5
w 90. minucie czerwoną kartką ukarany został zawodnik gości – Kacper Skibicki
Olimpia Zambrów3-2Mławianka Mława8 października, 15:00
Jakub Jakimiuk 38, Nazar Malinowśkyj 55, Kamil Zalewski 90 (k) – Szymon Masiak 24, Michał Stryjewski 36
Concordia Elbląg2-0Świt Nowy Dwór Mazowiecki8 października, 15:00
Yūdai Miyamoto 46, Aleks Łęcki 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy – Edil
ŁKS II Łódź2-1Broń Radom8 października, 13:00
Piotr Janczukowicz 19, Javi Moreno 68 – Xahne-Georgio Reid 90
Unia Skierniewice2-0Ursus Warszawa8 października, 14:00
Kamil Sabiłło 27 (k), Jakub Papliński 45 (s)
w Nieborowie
Legionovia Legionowo1-1Sokół Ostróda8 października, 15:00
Piotr Sonnenberg 12 – Maksim Kwiencer 62
Jagiellonia II Białystok1-1Lechia Tomaszów Mazowiecki8 października, 12:30
Mateusz Kowalski 7 – Kamil Cyran 84
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-2Pelikan Łowicz8 października, 15:22
Jean Franco Sarmiento 45 – Szymon Sołtysiński 4, 70 (k)
Kolejka 12 – 15-16 października
Błonianka Błonie1-1Pelikan Łowicz15 października, 15:00
Kacper Siudak 26 – Szymon Sołtysiński 84
Lechia Tomaszów Mazowiecki3-0Pogoń Grodzisk Mazowiecki16 października, 12:00
Adam Nowak 23, 40, Bartosz Snopczyński 81
Sokół Ostróda3-2Jagiellonia II Białystok15 października, 15:00
Dawid Kasprzyk 28, 76, Łukasz Święty 38 – Mikołaj Wasilewski 26, 71
Ursus Warszawa1-3Legionovia Legionowo15 października, 15:00
Oskar Pyrzyna 11 – Patryk Koziara 57, Bartosz Rymek 73, Szymon Wiejak 85
Broń Radom3-2Unia Skierniewice16 października, 13:00
Bartłomiej Nowak 14, Marcin Szymczak 27 (k), Xahne-Georgio Reid 48 (k) – Kamil Sabiłło 35, Konrad Kowalczyk 87
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy – Sebastian Kobiera
Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-2ŁKS II Łódź15 października, 15:00
Sebastian Cuch 6 (s), Marcel Wszołek 48
Mławianka Mława3-3Concordia Elbląg15 października, 15:00
Maciej Rogalski 38 (k), Odilon 60, Jakub Tworek 86 – Yūdai Miyamoto 19, Mariusz Pelc 45, Hubert Szramka 70
Legia II Warszawa3-1Olimpia Zambrów15 października, 12:00
Julien Tadrowski 80, Rafał Maciejewski 83, Dawid Dzięgielewski 90 – Kamil Zalewski 29
Warta Sieradz0-0Pilica Białobrzegi15 października, 18:00
Kolejka 13 – 22-23 października
Pilica Białobrzegi2-0Błonianka Błonie22 października, 15:00
Oskar Wojtysiak 72, Piotr Grober 74
Olimpia Zambrów2-0Warta Sieradz22 października, 14:00
Jakub Jakimiuk 2, Nazar Malinowśkyj 38
Concordia Elbląg1-2Legia II Warszawa22 października, 15:00
Łukasz Kopka 57 – Igor Korczakowski 72, Kacper Skwierczyński 78
ŁKS II Łódź4-1Mławianka Mława22 października, 12:00
Jan Kuźma 15, Jan Łabędzki 70, Javi Moreno 81, Maciej Radaszkiewicz 90 – Mateusz Stryjewski 57
Unia Skierniewice1-1Świt Nowy Dwór Mazowiecki22 października, 14:00
Jakub Bartosiński 34 – Jarosław Jampol 42
w Nieborowie
Legionovia Legionowo3-3Broń Radom22 października, 15:00
Bartosz Mroczek 1, 64, Sebastian Gołąb 34 – Bartłomiej Nowak 15, Xahne-Georgio Reid 48, Kacper Pietrzyk 90
Jagiellonia II Białystok1-0Ursus Warszawa22 października, 12:00
Patryk Czerech 35
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-2Sokół Ostróda22 października, 15:00
Jean Franco Sarmiento 8 – Łukasz Święty 25, Michał Kiełtyka 66
Pelikan Łowicz1-1Lechia Tomaszów Mazowiecki23 października, 12:00
Jakub Garnysz 90 – Kamil Cyran 74
Kolejka 14 – 29-30 października
Błonianka Błonie0-1Lechia Tomaszów Mazowiecki29 października, 12:00
Klim Morenkov 35
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości – Artur Amroziński
Sokół Ostróda4-1Pelikan Łowicz29 października, 14:00
Dawid Kasprzyk 13, 39, 45 (k), Michał Kiełtyka 28 – Kamil Łojszczyk 76
Ursus Warszawa1-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki29 października, 13:30
Jakub Budnicki 42 (s) – Jean Franco Sarmiento 34 (k), 90
Broń Radom0-1Jagiellonia II Białystok28 października, 18:00
Michał Ozga 84
Świt Nowy Dwór Mazowiecki2-2Legionovia Legionowo29 października, 14:00
Jarosław Jampol 63, 75 – Piotr Sonnenberg 38, Daniel Choroś 49
Mławianka Mława0-0Unia Skierniewice29 października, 13:00
Legia II Warszawa0-7ŁKS II Łódź29 października, 12:00
Grzegrz Glapka 2, 45, Aleksander Ślęzak 11, Jowin Radziński 20, Maciej Radaszkiewicz 32, 42, Marcel Wszołek 44
Warta Sieradz0-0Concordia Elbląg29 października, 18:00
Pilica Białobrzegi4-2Olimpia Zambrów29 października, 14:00
Konrad Rudnicki 4, 45, Aleksander Stawiarz 39, Wiktor Bućko 90 – Kamil Zalewski 47, Kacper Głowicki 80
Kolejka 15 – 5-6 listopada
Olimpia Zambrów0-3Błonianka Błonie5 listopada, 13:00
Dawid Brewczyński 7 (k), Maksymilian Korczak 18, 75
Concordia Elbląg1-3Pilica Białobrzegi5 listopada, 14:00
Tomasz Szawara 45 (k) – Konrad Rudnicki 5 (k), Aleksander Stawiarz 17, 38 (k)
ŁKS II Łódź2-2Warta Sieradz5 listopada, 11:00
Javi Moreno 53, Jan Kuźma 73 – Kacper Sionkowski 80, Seweryn Michalski 90
Unia Skierniewice1-0Legia II Warszawa5 listopada, 13:00
Mateusz Stępień 16 (k)
w Nieborowie
Legionovia Legionowo1-2Mławianka Mława5 listopada, 12:00
Szymon Wiejak 87 – Michał Stryjewski 82, Mateusz Stryjewski 90
Jagiellonia II Białystok4-1Świt Nowy Dwór Mazowiecki6 listopada, 12:00
Szymon Pankiewicz 5, Mikołaj Wasilewski 55, Michał Samborski 74, Maciej Twarowski 78 – Sebastian Cuch 66
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Pogoń Grodzisk Mazowiecki4-0Broń Radom5 listopada, 13:00
Damian Jaroń 27, Kacper Łoś 68, Jean Franco Sarmiento 74, Michał Wrzesiński 90
Pelikan Łowicz3-1Ursus Warszawa6 listopada, 12:00
Szymon Sołtysiński 45 (k), Kacper Falkowski 73, Adrian Olpiński 86 – Oskar Pyrzyna 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-1Sokół Ostróda6 listopada, 12:00 (266)
Adam Nowak 72 – Dawid Kasprzyk 51
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości – Filip Turčinavičius
Kolejka 16 – 12-13 listopada
Błonianka Błonie2-3Sokół Ostróda11 listopada, 12:00
Kacper Koterwas 16, Paweł Jabłoński 41 – Dawid Kasprzyk 66 (k), Jakub Banul 69, Łukasz Święty 74
Ursus Warszawa1-7Lechia Tomaszów Mazowiecki12 listopada, 13:00
Oskar Pyrzyna 12 – Bartosz Snopczyński 19, 58, Adam Nowak 38, 74, Klim Morenkov 52, 78, Marcel Myszka 80
Broń Radom3-2Pelikan Łowicz11 listopada, 15:00
Kamil Odolak 74, Marcin Szymczak 77 (k), 85 (k) – Eryk Woliński 8, Kacper Falkowski 58
Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-1Pogoń Grodzisk Mazowiecki12 listopada, 13:00
Michał Strzałkowski 76
Mławianka Mława1-3Jagiellonia II Białystok12 listopada, 13:30
Maciej Rogalski 90 (k) – Mikołaj Wasilewski 48, 85 (k), Tom Dobek-Pietrowski 79 (s)
Legia II Warszawa1-2Legionovia Legionowo10 listopada, 12:00
Wiktor Kamiński 5 – Patryk Koziara 26, Piotr Sonnenberg 33
w Urszulinie
Warta Sieradz1-2Unia Skierniewice12 listopada, 17:00
Krystian Adamiak 36 – Kamil Sabiłło 15, Mateusz Stępień 70
Pilica Białobrzegi1-3ŁKS II Łódź11 listopada, 13:00
Oskar Wojtysiak 90 – Maciej Radaszkiewicz 21, Grzegorz Glapka 25, Błażej Radwanek 72
Olimpia Zambrów3-1Concordia Elbląg12 listopada, 13:00
Kamil Zalewski 4 (k), 72, Jakub Jakimiuk 90 – Norbert Nestorowicz 70
Kolejka 17 – 19-20 listopada
Concordia ElblągBłonianka Błonie 
w pierwotnym terminie (19 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS II Łódź6-0Olimpia Zambrów19 listopada, 14:00
Maciej Radaszkiewicz 32, 46, 50 (k), Jakub Płoszkiewicz 67 (s), Błażej Radwanek 80, Jan Łabędzki 90
Unia Skierniewice4-1Pilica Białobrzegi19 listopada, 13:00
Kamil Sabiłło 23, 36, 90 (k), Adrian Dudziński 58 – Piotr Grober 54
w Nieborowie
Legionovia Legionowo0-1Warta Sieradz19 listopada, 13:00
Kacper Sionkowski 26
Jagiellonia II Białystok2-2Legia II Warszawa19 listopada, 12:00
Mikołaj Wasilewski 54 (k), 76 (k) – Jakub Kisiel 70, Dawid Dzięgielewski 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-0Mławianka Mława19 listopada, 13:00
Jakub Budnicki 30, Jakub Kołaczek 38
Pelikan Łowicz1-2Świt Nowy Dwór Mazowiecki20 listopada, 12:00
Szymon Sołtysiński 45 – Arkadiusz Ciach 51, Jewhen Radionow 86
Lechia Tomaszów Mazowiecki3-1Broń Radom20 listopada, 12:00 (234)
Adam Nowak 30 (k), Kacper Bąk 88, Kamil Szymczak 90 – Marcin Szymczak 71 (k)
Sokół Ostróda4-3Ursus Warszawa19 listopada, 13:00
Michał Kiełtyka 16, Tomasz Porębski 78, Łukasz Święty 90, Jakub Mysiorski 90 – Mateusz Muszyński 3, Patryk Kamiński 31 (k), Wojciech Bernacik 87
Kolejka 18
Błonianka BłonieUrsus Warszawa 
Sokół OstródaBroń Radom 
Lechia Tomaszów MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Pelikan ŁowiczMławianka Mława 
Pogoń Grodzisk MazowieckiLegia II Warszawa 
Jagiellonia II BiałystokWarta Sieradz 
Legionovia LegionowoPilica Białobrzegi 
Unia SkierniewiceOlimpia Zambrów 
ŁKS II ŁódźConcordia Elbląg 
Kolejka 19
Unia SkierniewiceConcordia Elbląg 
ŁKS II ŁódźBłonianka Błonie 
Olimpia ZambrówLegionovia Legionowo 
Pilica BiałobrzegiJagiellonia II Białystok 
Warta SieradzPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Legia II WarszawaPelikan Łowicz 
Mławianka MławaLechia Tomaszów Mazowiecki 
Świt Nowy Dwór MazowieckiSokół Ostróda 
Broń RadomUrsus Warszawa 
Kolejka 20
Błonianka BłonieBroń Radom 
Ursus WarszawaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Sokół OstródaMławianka Mława 
Lechia Tomaszów MazowieckiLegia II Warszawa 
Pelikan ŁowiczWarta Sieradz 
Pogoń Grodzisk MazowieckiPilica Białobrzegi 
Jagiellonia II BiałystokOlimpia Zambrów 
Legionovia LegionowoConcordia Elbląg 
Unia SkierniewiceŁKS II Łódź 
Kolejka 21
Unia SkierniewiceBłonianka Błonie 
ŁKS II ŁódźLegionovia Legionowo 
Concordia ElblągJagiellonia II Białystok 
Olimpia ZambrówPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Pilica BiałobrzegiPelikan Łowicz 
Warta SieradzLechia Tomaszów Mazowiecki 
Legia II WarszawaSokół Ostróda 
Mławianka MławaUrsus Warszawa 
Świt Nowy Dwór MazowieckiBroń Radom 
Kolejka 22
Unia SkierniewiceLegionovia Legionowo 
Błonianka BłonieŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Broń RadomMławianka Mława 
Ursus WarszawaLegia II Warszawa 
Sokół OstródaWarta Sieradz 
Lechia Tomaszów MazowieckiPilica Białobrzegi 
Pelikan ŁowiczOlimpia Zambrów 
Pogoń Grodzisk MazowieckiConcordia Elbląg 
Jagiellonia II BiałystokŁKS II Łódź 
Kolejka 23
Legionovia LegionowoBłonianka Błonie 
Unia SkierniewiceJagiellonia II Białystok 
ŁKS II ŁódźPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Concordia ElblągPelikan Łowicz 
Olimpia ZambrówLechia Tomaszów Mazowiecki 
Pilica BiałobrzegiSokół Ostróda 
Warta SieradzUrsus Warszawa 
Legia II WarszawaBroń Radom 
Mławianka MławaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Kolejka 24
Błonianka BłonieMławianka Mława 
Świt Nowy Dwór MazowieckiLegia II Warszawa 
Broń RadomWarta Sieradz 
Ursus WarszawaPilica Białobrzegi 
Sokół OstródaOlimpia Zambrów 
Lechia Tomaszów MazowieckiConcordia Elbląg 
Pelikan ŁowiczŁKS II Łódź 
Pogoń Grodzisk MazowieckiUnia Skierniewice 
Jagiellonia II BiałystokLegionovia Legionowo 
Kolejka 25
Jagiellonia II BiałystokBłonianka Błonie 
Legionovia LegionowoPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Unia SkierniewicePelikan Łowicz 
ŁKS II ŁódźLechia Tomaszów Mazowiecki 
Concordia ElblągSokół Ostróda 
Olimpia ZambrówUrsus Warszawa 
Pilica BiałobrzegiBroń Radom 
Warta SieradzŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Legia II WarszawaMławianka Mława 
Kolejka 26
Błonianka BłonieLegia II Warszawa 
Mławianka MławaWarta Sieradz 
Świt Nowy Dwór MazowieckiPilica Białobrzegi 
Broń RadomOlimpia Zambrów 
Ursus WarszawaConcordia Elbląg 
Sokół OstródaŁKS II Łódź 
Lechia Tomaszów MazowieckiUnia Skierniewice 
Pelikan ŁowiczLegionovia Legionowo 
Pogoń Grodzisk MazowieckiJagiellonia II Białystok 
Kolejka 27
Pogoń Grodzisk MazowieckiBłonianka Błonie 
Jagiellonia II BiałystokPelikan Łowicz 
Legionovia LegionowoLechia Tomaszów Mazowiecki 
Unia SkierniewiceSokół Ostróda 
ŁKS II ŁódźUrsus Warszawa 
Concordia ElblągBroń Radom 
Olimpia ZambrówŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Pilica BiałobrzegiMławianka Mława 
Warta SieradzLegia II Warszawa 
Kolejka 28
Błonianka BłonieWarta Sieradz 
Legia II WarszawaPilica Białobrzegi 
Mławianka MławaOlimpia Zambrów 
Świt Nowy Dwór MazowieckiConcordia Elbląg 
Broń RadomŁKS II Łódź 
Ursus WarszawaUnia Skierniewice 
Sokół OstródaLegionovia Legionowo 
Lechia Tomaszów MazowieckiJagiellonia II Białystok 
Pelikan ŁowiczPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Kolejka 29
Pelikan ŁowiczBłonianka Błonie 
Pogoń Grodzisk MazowieckiLechia Tomaszów Mazowiecki 
Jagiellonia II BiałystokSokół Ostróda 
Legionovia LegionowoUrsus Warszawa 
Unia SkierniewiceBroń Radom 
ŁKS II ŁódźŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Concordia ElblągMławianka Mława 
Olimpia ZambrówLegia II Warszawa 
Pilica BiałobrzegiWarta Sieradz 
Kolejka 30
Błonianka BłoniePilica Białobrzegi 
Warta SieradzOlimpia Zambrów 
Legia II WarszawaConcordia Elbląg 
Mławianka MławaŁKS II Łódź 
Świt Nowy Dwór MazowieckiUnia Skierniewice 
Broń RadomLegionovia Legionowo 
Ursus WarszawaJagiellonia II Białystok 
Sokół OstródaPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Lechia Tomaszów MazowieckiPelikan Łowicz 
Kolejka 31
Lechia Tomaszów MazowieckiBłonianka Błonie 
Pelikan ŁowiczSokół Ostróda 
Pogoń Grodzisk MazowieckiUrsus Warszawa 
Jagiellonia II BiałystokBroń Radom 
Legionovia LegionowoŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Unia SkierniewiceMławianka Mława 
ŁKS II ŁódźLegia II Warszawa 
Concordia ElblągWarta Sieradz 
Olimpia ZambrówPilica Białobrzegi 
Kolejka 32
Błonianka BłonieOlimpia Zambrów 
Pilica BiałobrzegiConcordia Elbląg 
Warta SieradzŁKS II Łódź 
Legia II WarszawaUnia Skierniewice 
Mławianka MławaLegionovia Legionowo 
Świt Nowy Dwór MazowieckiJagiellonia II Białystok 
Broń RadomPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Ursus WarszawaPelikan Łowicz 
Sokół OstródaLechia Tomaszów Mazowiecki 
Kolejka 33
Sokół OstródaBłonianka Błonie 
Lechia Tomaszów MazowieckiUrsus Warszawa 
Pelikan ŁowiczBroń Radom 
Pogoń Grodzisk MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki 
Jagiellonia II BiałystokMławianka Mława 
Legionovia LegionowoLegia II Warszawa 
Unia SkierniewiceWarta Sieradz 
ŁKS II ŁódźPilica Białobrzegi 
Concordia ElblągOlimpia Zambrów 
Kolejka 34
Błonianka BłonieConcordia Elbląg 
Olimpia ZambrówŁKS II Łódź 
Pilica BiałobrzegiUnia Skierniewice 
Warta SieradzLegionovia Legionowo 
Legia II WarszawaJagiellonia II Białystok 
Mławianka MławaPogoń Grodzisk Mazowiecki 
Świt Nowy Dwór MazowieckiPelikan Łowicz 
Broń RadomLechia Tomaszów Mazowiecki 
Ursus WarszawaSokół Ostróda