27 maja 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Puchar Polski 2023/2024

Runda wstępna – 19-20 sierpnia
 
(Losowanie – 19 lipca 2023, 11:00 – siedziba Podlaskiego ZPN)
Wissa II Szczuczyn0-1Jasion Jasionówka20 sierpnia, 17:00
Przemysław Jaromiński 90
Znicz Radziłów1-12Jastrząb Knyszyn20 sierpnia, 16:00
nieznany ? – Mateusz Cybulko ?, ?, ?, ?, ?, Adam Orłowski ?, ?, ?, Marek Raczko ?, ?, ?, Rafał Gosko ?
Białe Niedźwiedzie Suwałki6-3Warmia II Grajewo17 sierpnia, 18:00
Verta Suwałki3-2Orzeł II Kolno19 sierpnia, 17:00
Michał Galiński 2, Piotr Chomicz 25, Artur Sawicki 90 (k) – Mariusz Bruliński 28, Filip Pilch 87
Grab Janówka2-3Polonia Raczki20 sierpnia, 14:00
nieznany ?, ? – Michał Naruszewicz ?, ?, Sebastian Jankowski ?
4Technology Białystok4-5Pasja Kleosin20 sierpnia, 16:00
Tomasz Grzebieniak 39, 42, 47, 61 – nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Supraślanka Supraśl0-3Korona Dobrzyniewo Duże19 sierpnia, 16:00
Karol Adamski 47, Daniel Krysiewicz 54, Dawid Zieniewicz 65
Lambada Choroszcz5-1Włókniarz Białystok20 sierpnia, 12:00
PLP Białystok1-2Sky Białystok19 sierpnia, 18:00
Narew Choroszcz1-2Hattrick Białystok19 sierpnia, 17:30
Rafał Lenczewski 55 – Patryk Sańko 19, Tymoteusz Kulik 70 (k)
KS II Wasilków1-4Magnat Juchnowiec Kościelny20 sierpnia, 14:00
Kacper Malinowski 69 – Tomasz Polkowski 27, 59, Hubert Tofiluk 40, Radosław Brzozowski 88
Piłkawka Białystok0-14Hetman Białystok20 sierpnia, 15:30
Patryk Błaszko 4, Dawid Sienkiewicz 17, 40, 51, 87, 89, Maciej Bójko 29, 37, 74, Emil Warpachowski 43, Mateusz Drągowski 55 (k), Kacper Matejczyk 57, 69, 70
Iskra Narew2-1Bocian Boćki20 sierpnia, 14:00
pd.
Adrian Androsiuk 2, Grzegorz Cwalina 120 – Kacper Sędziak 65
Kulturalni Łomża3-0OSP Czyżew20 sierpnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Forty Piątnica0-3ŁKS 1926 II Łomża 
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Tur II Bielsk Podlaski2-1Husar Nurzec20 sierpnia, 14:00
Maciej Karanowski 6, Paweł Popik 53 – Mateusz Abramowicz 60
Kolejarz Czeremcha1-5Żubr Drohiczyn20 sierpnia, 17:30
Andrzej Kaliszewicz 40 (k) – Dawid Łosicki 6, Sylwester Tararuj 38, 71, Sebastian Nogieć 50 (k),
Dominik Zagubień 57
Perspektywa Łomża0-3Unia Ciechanowiec20 sierpnia, 12:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Biel Jeziorko4-2Olimpia II Zambrów19 sierpnia, 17:00
LZS Narewka0-4Kos 1984 Rutki19 sierpnia, 15:30
I runda – 26-27 sierpnia
 
(Losowanie – 19 lipca 2023, 11:00 – siedziba Podlaskiego ZPN)
Polonia Raczki, Hetman Białystok – wolny los
Jasion Jasionówka1-10Jastrząb Knyszyn27 sierpnia, 17:00
Łukasz Dzieszko 81 – Kamil Kołodko 3 (s), Adam Orłowski 7, 33, 41, 47, 72, Paweł Gosko 27,
Mateusz Cybulko 29, 75, Dawid Hryń 37
Białe Niedźwiedzie Suwałki1-0Verta Suwałki25 sierpnia, 17:30
Piotr Gwaj ?
Pasja Kleosin0-2Korona Dobrzyniewo Duże30 sierpnia, 18:00
pd.
Krystian Bogacewicz 96, Paweł Kieżel 110
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 14:00) odwołany
Lambada Choroszcz0-7Sky Białystok27 sierpnia, 13:30
Dawid Chojnowski ?, Damian Bielinski ? (k), Dawid Mucharski ?, Dawid Guziejko ?, ?, Daniel Samluk ?,
Filip Dojlida ? (k)
Hattrick Białystok2-2Magnat Juchnowiec Kościelny25 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-1
Jakub Gierasimczuk 6, 90 – Artur Potapo 15, Jakub Gołdowski 66 (k)
Kulturalni Łomża4-1Iskra Narew27 sierpnia, 12:00
Sebastian Trzaska ?, Hubert Boroń ?, Bartosz Sulkowski ?, Łukasz Korzeniecki ? – Andrzej Sosnowski ?
ŁKS 1926 II Łomża3-2Tur II Bielsk Podlaski27 sierpnia, 14:00
Mateusz Mocarski 27, 62 (k), Patryk Kijek 90 – Paweł Popik 74, 84 (k)
Żubr Drohiczyn0-1Unia Ciechanowiec27 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Antoniak 87
Biel Jeziorko4-5Kos 1984 Rutki27 sierpnia, 17:00
nieznany 37 (k), 51, 67, 68 – Dawid Przekwas 46, Patryk Wojsz 65, Sebastian Żukowski 69, nieznany 80 (s), Marcin Gosiewski 90
II runda – 20 września
 
(Losowanie – 4 września 2023, 14:00 – siedziba Podlaskiego ZPN)
Sky Białystok1-0Kos 1984 Rutki20 września, 20:00
Daniel Samluk 21
Jastrząb Knyszyn0-3GKS Gródek20 września, 15:45
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Hetman Białystok0-3GKS Stawiski27 września, 20:15
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
ŁKS 1926 II Łomża3-1Sparta Augustów20 września, 15:45
Michał Pardo 35, 73, Dawid Skorupski 81 – Filip Kułak 20
Unia Ciechanowiec3-3Biebrza Goniądz20 września, 15:45
pd. k. 4-5
Emil Niemyjski 43, Bartosz Szpakowski 81, Krzysztof Harasiuk 118 (s) – Krystian Wawrzeniuk 7,
Kacper Rosiński 72 (k), Paweł Pacewicz 105
Hattrick Białystok2-3Orlęta Czyżew21 września, 19:45
Patryk Sańko 46, Jakub Gierasimczuk 72 – Tymoteusz Kulik 8 (s), Łukasz Perkowski 87, Szymon Jaźwiński 90
Puszcza Hajnówka1-4Pogoń Łapy20 września, 16:15
Andrzej Kicel 65 – Patryk Stypułkowski 41, 45, 74, 89
Polonia Raczki3-1Turośnianka Turośń Kościelna20 września, 17:00
pd.
Michał Naruszewicz 20, Tomasz Babkowski 93, Jan Naruszewicz 99 – Maciej Kondracki 6
Kora Korycin1-3Sokół 1946 Sokółka20 września, 17:00
Emanuel Lech 73 (k) – Ernest Słoma 39, Dawid Dudziuk 41, Radosław Szoda 86
Orzeł Kolno3-0LZS Krynki20 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Piast Białystok3-2Promień Mońki20 września, 20:15
Kamil Niewiński 2, Dominic Przyłucki 30, 65 – Kacper Głódź 53 (k), 57
Kulturalni Łomża1-4Warmia Grajewo20 września, 20:00
Bartłomiej Bojar 51 – Arkadiusz Mazurek 8, Rafał Kalinowski 23 (k), Rafał Szybajło 40,
Dawid Kalinowski 80
Białe Niedźwiedzie Suwałki5-2Pionier Brańsk27 września, 17:00
Pomorzanka Sejny0-1Dąb Dąbrowa Białostocka20 września, 15:45
Mateusz Rogowski 28
MKS Mielnik1-2Rudnia Zabłudów20 września, 16:15
Daniel Krasucki 45 – Patryk Pomichter 75, Bartłomiej Giesko 88
Korona Dobrzyniewo Duże0-3KS Grabówka20 września, 15:45
Michał Domański 8, Szymon Kuczyński 26, Dominik Betko 40
1/16 finału – 4 października
 
(Losowanie – 4 września 2023, 14:00 – siedziba Podlaskiego ZPN)
Piast Białystok0-3ŁKS 1926 Łomża4 października, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wissa SzczuczynKS Grabówka19 listopada, 12:00
GKS Gródek3-4MOSP Białystok4 października, 15:00
Damian Owerczuk 23, Mateusz Lewicki 58, Michał Laskowski 90 – Wiktor Gęgotek 24,
Kacper Kupiński 26, Hubert Masłowski 27, Kacper Rutkowski 70
Sky Białystok0-2Dąb Dąbrowa Białostocka3 października, 19:00
Błażej Żero 41 (s), Maciej Klimczuk 83
Sparta 1951 Szepietowo1-0Krypnianka Krypno4 października, 15:00
Kacper Malitka 90
KS Śniadowo2-3Orlęta Czyżew4 października, 15:30
Maciej Staszczuk 2, Tomasz Brzozowski 17 – Danyjił Iwanow 8, Szymon Jaźwiński 20, Mateusz Grabarz 63
Ruch Wysokie Mazowieckie10-0Cresovia Siemiatycze4 października, 17:30
Damian Decewicz 5, Jakub Wójcik 23, Mariusz Piszczatowski 30, 41, Kamil Szymborski 42,
Kacper Skibko 54, 75, 81, Kamil Sakowicz 56, Damian Jabłoński 85
Warmia GrajewoWigry Suwałki18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany
Pogoń Łapy0-1Tur Bielsk Podlaski4 października, 15:30
Jacek Dzienis 90 (k)
Orzeł Kolno11-0Biebrza Goniądz4 października, 19:00
Wiktor Zadroga 2, Mateusz Koc 8, 16, 52, Robert Brzeziński 10, 31, Radosław Jurczyk 45,
Nazarij Strumiliak 62, Filip Pilch 65, Krzysztof Piaścik 90, Daniel Gawęda 90
Rudnia Zabłudów0-3Jagiellonia II Białystok4 października, 15:00
Krystian Ziętek 50, Michał Samborski 85, Maciej Twarowski 90
ŁKS 1926 II Łomża0-1Czarni Czarna Białostocka4 października, 16:00
Bartosz Gliński 76
KS Michałowo1-5Olimpia Zambrów4 października, 15:00
Damian Grabowski 8 – Kacper Głowicki 13, Przemysław Jastrzębski 32, 51, 73, Jakub Romanowicz 90
Polonia Raczki2-8Hetman Tykocin4 października, 17:00
Michał Gieniul 78, Maksymilian Klepacki 90 (s) – Wojciech Moczulski 12, Rafał Maliszewski 21,
Karol Obidziński 27, Filip Borys 58, Klaudiusz Stachurski 66, 82, 84, Igor Michajłow 66
Białe Niedźwiedzie SuwałkiSokół 1946 Sokółka19 października, 19:00
GKS Stawiski1-3KS Wasilków4 października, 19:30

Wiktor Korotkiewicz 80 – Aleksiej Wotkiewicz 14, Władisław Dacenko 68, Mateusz Cichoński 87

1/8 finału – 3 kwietnia
 
(Losowanie – 12 stycznia 2024, 12:00 – siedziba Podlaskiego ZPN)
Dąb Dąbrowa Białostocka0-3ŁKS 1926 Łomża3 kwietnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Hetman Tykocin2-4Jagiellonia II Białystok3 kwietnia, 17:00
Karol Obidziński 65, Daniel Dudziński 74 – Vinícius Matheus 17, Maciej Twarowski 47, 72,
Kamil Huczko 89 (k)
MOSP Białystok6-0Czarni Czarna Białostocka3 kwietnia, 16:00
Krzysztof Sacharewicz 11, 37, Kacper Kupiński 55, 65, 73, Cezary Kuciński 87
Orlęta Czyżew1-2Olimpia Zambrów10 kwietnia, 16:00
Jastrzębski ? – Denis Gojko 7, Andriej Triuchan 88
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu awarii oświetlenia
Sokół 1946 Sokółka0-2Ruch Wysokie Mazowieckie3 kwietnia, 19:00
Łukasz Grzybowski 34 (k), Kamil Jackiewicz 86
Orzeł Kolno3-3KS Wasilków3 kwietnia, 16:00
pd. k. 4-3
Mariusz Bruliński 57, Wadym Woronczenko 99 (k), 110 – Emil Łupiński 39, Stanisław Sobecki 97,
Michał Dawidowicz 120
Wissa Szczuczyn2-1Tur Bielsk Podlaski3 kwietnia, 16:00
pd.
Oliwier Świderski 83, Krystian Dzięgielewski 104 – Marcin Bazylewski 72
Wigry Suwałki6-1Sparta 1951 Szepietowo3 kwietnia, 18:00
Maciej Makuszewski 17 (k), 58, Radosław Gulbierz 21, Paweł Omilianowicz 53, Kamil Zalewski 88,
Jakub Guzewicz 90 (k) – Jan Kacprowski 33
1/4 finału – 24 kwietnia
 
(Losowanie – 12 stycznia 2024, 12:00 – siedziba Podlaskiego ZPN)
ŁKS 1926 Łomża2-3Jagiellonia II Białystok24 kwietnia, 16:30
Hubert Antkowiak 79, Patryk Winsztal 83 – Oskar Lipiński 30, Alan Rybak 64, Eryk Matus 66
MOSP Białystok1-4Olimpia Zambrów24 kwietnia, 16:30
Wiktor Gęgotek 32 – Maciej Wojciechowski 30, Paweł Szatała 65, Arkadiusz Drapsa 69 (k),
Jakub Jakimiuk 90 (k)
Orzeł Kolno0-3Ruch Wysokie Mazowieckie24 kwietnia, 16:30
Kamil Jackiewicz 25, 39, Patryk Pasko 90
Wissa Szczuczyn0-3Wigry Suwałki24 kwietnia, 17:30
Krzysztof Cudowski 62, Maciej Makuszewski 82, Adrian Karankiewicz 90
1/2 finału – 22 maja
 
(Losowanie – 12 stycznia 2024, 12:00 – siedziba Podlaskiego ZPN)
Jagiellonia II Białystok1-2Olimpia Zambrów22 maja, 15:00
Eryk Kozłowski 57 – Arkadiusz Drapsa 5 (k), Maciej Wojciechowski 23
Ruch Wysokie Mazowieckie0-7Wigry Suwałki22 maja, 18:00
Adrian Karankiewicz 11, Dominik Wyszyński 57 (s), Krzysztof Cudowski 61, 64, 85, Łukasz Trąbka 71, Kacper Rejterada 82
Finał – 12 czerwca
Wigry SuwałkiOlimpia Zambrów12 czerwca

Patroni medialni