27 maja 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Reklama

Zostań sponsorem klubu !
Zareklamuj się na obiektach oraz w social mediach Olimpii !
Dotrzyj do grona potencjalnych klientów !

Jeśli poszukujecie Państwo skutecznej formy promocji dla Waszej firmy docierającej do szerokiego grona odbiorców, to właśnie ta strona jest dla Was! Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty wynajęcia powierzchni reklamowych na terenie Stadionu Miejskiego w Zambrowie, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa Olimpia Zambrów występująca w III lidze na szczeblu centralnym PZPN.

Jako stowarzyszenie ZKS Olimpia Zambrów od lat zarządzamy obiektami sportowymi, które oferują wiele zróżnicowanych powierzchni reklamowych. Są to obiekty odwiedzane każdego miesiąca przez setki osób, tj. korty tenisowe, stadion miejski oraz boisko ze sztuczną murawą wraz z boiskami do koszykówki i siatkówki, na których organizowane są także duże imprezy, w tym przede wszystkim mecze piłkarskie III-ligowej Olimpii Zambrów. Wybierając proponowane przez nas formy reklamy możecie Państwo uzyskać skuteczne drogi dotarcia z informacją do potencjalnego klienta, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju naszego klubu.

W okresie rozgrywkowym ilość osób odwiedzających regularnie nasze obiekty mieści się w przedziale 1200-1500 miesięcznie. Może ona stanowić dla Państwa doskonałe źródło promocji. Miejsca reklamowe, które Państwu oferujemy, mają doskonałą lokalizację. Są widoczne zarówno z ulicy Wyszyńskiego, jak i z trybun stadionu miejskiego. Ponadto transmisje, skróty oraz fotorelacje z meczów Olimpii w ramach rozgrywek III ligi, a tym samym reklamy znajdujące się wzdłuż murawy stadionu, są często pokazywane w mediach regionalnych, a nawet ogólnopolskich. Transmisje z meczów, które realizuje nasz zespół medialny Olimpia Zambrów TV przyciągają średnio od 500 do 800 osób jednocześnie podczas ich trwania, natomiast same wyświetlenia transmisji na naszym kanale YouTube dobijają nawet do kilku tysięcy wyświetleń łącznie, co daje znakomitą możliwość zareklamowania Państwa firmy w internecie. Dodatkowo wprowadziliśmy również opcję zostania sponsorem dnia meczowego, a co za tym idzie logo Waszej firmy będzie mogło być widoczne przez cały mecz na ekranie transmisji!

Z przyjemnością zareklamujemy Państwa firmę również na naszej stronie internetowej, która miesięcznie notuje średnio 50-80 tys. wyświetleń oraz na naszych social mediach, w tym m.in. na portalu Facebook, gdzie mamy już ponad 7300 fanów. Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy, eventy, pikniki, wydarzenia, które zechcą Państwo organizować na naszych obiektach oraz na indywidualne Państwa pomysły i potrzeby. Przekonani o obustronnych korzyściach wynikających z podjętej współpracy serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

NOWOŚĆ! Zostań sponsorem dnia meczowego! Olimpia Zambrów gorąco zachęca do promocji swojej firmy poprzez wykupienie pakietu „Sponsor dnia meczowego” podczas meczów domowych! Wykupienie pakietu pozwala na zyskanie nastepujących przywilejów:

– informowanie o sponsorze w artykułach oraz wiadomościach przedmeczowych w mediach społecznościowych, tj. Facebook, Instagram, TikTok, Twitter oraz na oficjalnej stronie internetowej,

– wyświetlanie logotypu sponsora w grafikach meczowych podczas transmisji na żywo z meczu, na stronie głównej klubu, a także w miniaturze transmisji na platformie YouTube,

– informowanie przez spikera meczowego o sponsorze meczu,

– możliwość rozlosowania nagród ufundowanych przez sponsora meczu wśród kibiców,

– możliwość rozdysponowania gadżetów sponsora meczu wśród kibiców,

– możliwość zorganizowania konkursu rzutów karnych w przerwie dla kibiców,

– prawo do wykorzystania w swoich materiałach promocyjnych znaków towarowych oraz herbu ZKS Olimpia Zambrów.

Zapraszamy do współpracy! Ze sportowym pozdrowieniem, Olimpia Zambrów!

Skontaktuj się z nami!

Tel. 501 867 920

e-mail: biuro@olimpiazambrow.pl