Zareklamuj się na obiektach Olimpii !
Dotrzyj do grona potencjalnych klientów !

Jeśli poszukujecie Państwo skutecznej formy promocji firmy docierającej do szerokiego grona odbiorców, zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty wynajęcia powierzchni reklamowych na terenie Stadionu Miejskiego w Zambrowie, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa występująca w III lidze piłkarskiej Olimpia Zambrów.

Jako stowarzyszenie ZKS Olimpia Zambrów od lat zarządzamy obiektami sportowymi, które oferują wiele zróżnicowanych powierzchni reklamowych. Są to obiekty odwiedzane każdego miesiąca przez setki osób (korty tenisowe, stadion miejski oraz boisko ze sztuczną murawą wraz z boiskami do koszykówki i siatkówki), na których organizowane są także duże imprezy, w tym przede wszystkim mecze piłkarskie III-ligowej Olimpii Zambrów. Wybierając proponowane przez nas formy reklamy możecie Państwo uzyskać skuteczne drogi dotarcia z informacją do potencjalnego klienta, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju naszego klubu.

W okresie rozgrywkowym ilość osób odwiedzających regularnie nasze obiekty mieści się w przedziale 700-1200 na miesiąc. Może ona stanowić dla Państwa doskonałe źródło promocji. Miejsca reklamowe, które Państwu oferujemy, mają doskonałą lokalizację. Są widoczne zarówno z ulicy Wyszyńskiego, jak i z trybun stadionu miejskiego. Ponadto transmisje, skróty oraz fotorelacje z meczów Olimpii w ramach rozgrywek III ligi, a tym samym reklamy znajdujące się wzdłuż murawy stadionu, są często pokazywane w mediach regionalnych, a nawet ogólnopolskich.

Z przyjemnością zareklamujemy także na naszej stronie internetowej, która miesięcznie notuje średnio 50-80 tys. wyświetleń oraz na naszym profilu Facebook (mającym już ponad 4170 fanów) wszelkiego rodzaju imprezy, eventy, pikniki, wydarzenia, które zechcą Państwo organizować na naszych obiektach. Jesteśmy także otwarci na indywidualne Państwa pomysły i potrzeby. Przekonani o obustronnych korzyściach wynikających z podjętej współpracy serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Skontaktuj się z nami!

Tel. 501 867 920