27 maja 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Transfery

Transfery przed rundą wiosenną
III ligi sezonu 2023/2024

PRZYBYLI

Arkadiusz DRAPSA (Mszczonowianka Mszczonów)

Kacper SIUDAK (Hutnik Warszawa)

Krzysztof KOZACZUK (Mszczonowianka Mszczonów)

Maciej WOJCIECHOWSKI (KS Łomianki)

Anton TARUSAU (Rekord Bielsko-Biała)

Andrei TRUKHAN (Oskar Przysucha)

Eryk JARZĘBSKI (Lechia Tomaszów Mazowiecki)

ODESZLI

Przemysław JASTRZĘBSKI (roz. kontr. za por. stron)

Kacper PIEKARSKI (KS CK Troszyn)

Orest TKACZUK (roz. kontr. za por. stron)

Kacper GŁOWICKI (Wigry Suwałki)

Krystian MANTUR (Jagiellonia II Białystok)

Marcel MICHALSKI (Escola Varsovia)

Transfery przed rundą jesienną
III ligi sezonu 2023/2024

PRZYBYLI

Marcel MICHALSKI (Escola Varsovia)

Paweł SZATAŁA (Podlasie Biała Podlaska)

Jakub JASIONEK (Jagiellonia II Białystok)

Orest TKACZUK (Pogoń Siedlce)

Kacper GOŚCINIAREK (Górnik Polkowice)

Nataniel WYBRANIEC (GKS Jastrzębie Zdrój)

Sebastian DĄBROWSKI (Jagiellonia II Białystok)

Jakub JAKIMIUK (MOSP Białystok)

Kamil WÓJCIK (Wilga Garwolin)

Jakub ROMANOWICZ (ŁKS Łódź)

Denis GOJKO (Skra Częstochowa)

Leo PRZYBYLAK (Warta Poznań)

Maksymilian KORCZAK (Błonianka Błonie)

Igor ZALEWSKI (Olimpia II Zambrów)

Krystian MANTUR (Jagiellonia Białystok U19)

ODESZLI

Kamil ZALEWSKI (Wigry Suwałki)

Marcel BYKOWSKI (Piast Gliwice)

Oleksandr PYATOV (Ingulets Petrowe)

Paweł ŁYDKOWSKI (Pogoń Siedlce)

Adrian SMĘTEK (Sparta Szepietowo)

Adam PAZIO (MKS Wicher Kobyłka)

Nazar MALINOWSKYI (Znicz Biała Piska)

Jakub KANCLERZ (Wigry Suwałki)

Rafał KICZUK (Turośnianka Turośń Kościelna)

Daniel SIEMIENIUK (Jagiellonia Białystok)

Sebastian POCIECHA (wygaśnięcie kontraktu)

Jakub SKOWRON (Hutnik Warszawa)

Kacper POREDA (KS CK Troszyn)

Transfery przed rundą wiosenną
III ligi sezonu 2022/2023

PRZYBYLI

Paweł ŁYDKOWSKI (Pogoń Siedlce)

Kacper POREDA (ŁKS 1926 Łomża)

Bartosz BAYER (Jagiellonia Białystok)

Adam PAZIO (Polonia Warszawa)

Adrian SMĘTEK (Olimpia II Zambrów)

Kacper LISICKI (Olimpia II Zambrów)

ODESZLI

Damian MAKSYMOWICZ (Orlęta Radzyń Podlaski)

Gabor ŻUKOWSKI (Orlęta Radzyń Podlaski)

Jakub PŁOSZKIEWICZ (Wigry Suwałki)

Bartosz GUŻEWSKI (Wigry Suwałki)

Robert TUNKIEWICZ (Znicz Biała Piska)

Dawid BARANIECKI (Sokół Serock)

Kamil ŁAPIŃSKI (Sparta Szepietowo)

 

Transfery przed rundą jesienną
III ligi sezonu 2022/2023

PRZYBYLI

Robert TUNKIEWICZ (Zawisza Bydgoszcz)

Kacper GŁOWICKI (Jagiellonia II Białystok)

Rafał PAROBCZYK (Polonia Warszawa)

Rafał KICZUK (Polonia Warszawa)

Jakub PŁOSZKIEWICZ (Jagiellonia II Białystok)

Sebastian POCIECHA (Legionovia Legionowo)

Gabor ŻUKOWSKI (FK Prepere)

Marcel BYKOWSKI (Świt Staroźreby)

Daniel SIEMIENIUK (Jagiellonia II Białystok)

Jakub SKOWRON (Żbik Nasielsk)

Jakub KANCLERZ (Znicz Biała Piska)

Oleksandr PYATOV (Krywbas Krzywy Róg)

Dawid BARANIECKI (Sokół Serock)

ODESZLI

Adam WYSZOMIERSKI (szuka klubu)

Bartosz GRALIK (Znicz Pruszków)

Karol MACKIEWICZ (KS Turośnianka)

Marcin PACZKOWSKI (Podlasie Sokołów Podlaski)

Jakub KOROTKIEWICZ (szuka klubu)

Rafał KALINOWSKI (szuka klubu)

Mateusz JASTRZĘBSKI (Wissa Szczuczyn)

Bartosz GOŁASZEWSKI (Jagiellonia Białystok)

Michał DAWIDOWICZ (szuka klubu)

Transfery przed rundą wiosenną
IV ligi sezonu 2021/2022

PRZYBYLI

Nazar MALINOVSKYI (Krywbas Krzywy Róg)

Damian MAKSYMOWICZ (KS Grabówka)

Kacper PIEKARSKI (Znicz Pruszków)

Jakub JAKIMIUK (Stal Stalowa Wola)

Jakub KOROTKIEWICZ (KS Michałowo)

ODESZLI

Transfery przed rundą jesienną
IV ligi sezonu 2021/2022

PRZYBYLI

Damian BIELIŃSKI (Jagiellonia II Białystok)

Michał DAWIDOWICZ (Ruch Wys. Maz.)

Bartosz GRALIK (Znicz Pruszków)

Michał Grochowski (Ruch Wys. Maz.)

Jakub GRODZKI (Hutnik Warszawa)

Bartosz GUŻEWSKI (Wigry Suwałki)

Mateusz JASTRZĘBSKI (ŁKS 1926 Łomża)

Paweł KAPICA (wychowanek)

Kamil ŁAPIŃSKI (wychowanek)

Karol MACKIEWICZ (Ruch Wys. Maz.)

Michał SUBCZYŃSKI (Polonia Bytom)

Marcin ZAWADZKI (wychowanek)

Błażej ŻERO (Jagiellonia CLJ Białystok)

ODESZLI

Jakub BIELIŃSKI (Podlasie Sokołów Podlaski)

Monir ABDESELAM EL HANDI (C.D. Llosetense)

Bruno GARCIA ROQUE (SD Tenisca)

Kacper GŁOWICKI (Jagiellonia II Białystok)

Mateusz KOWALEWSKI (Orlęta Czyżew)

Daniel KRASKA (FK Toten)

Paweł ŁYDKOWSKI (Pogoń Siedlce)

Mateusz MALISZEWSKI (koniec wypożyczenia)

Dawid PIETKIEWICZ (Mrągowia Mrągowo)

Shun SHIBATA (Stomil Olsztyn)

Mateusz TAUDUL (Alkí Oróklini)

Paweł TOMKIEWICZ (GKS Wikielec)

Dominik WASIAK (Sokół Ostróda)

Mariusz WIERZBOWSKI (CK Troszyn)