10 maja 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Olimpia Zambrów – Orzeł Kolno 1:1

W meczu sparingowym rozegranym na bocznym boisku w Zambrowie nasza drużyna zremisowała 1:1 z trzecioligowym Orłem Kolno. Bramkę dla Olimpii Zambrów zdobył Jarosław Modzelewski w 35. minucie spotkania. Remis gościom zapewnił Robert Brzeziński w 70. minucie.

Olimpia Zambrów: Trudnos – Lis, Tomaszewski, Wołyniec, Fiedorczuk – Twarowski, Modzelewski, Kapelewski, Olszewski – Kowalczyk, Jastrzębski.Na zmiany wchodzili: Paweł Gosk, Mariusz Piszczatowski oraz Kamil Stanisławski.

Orzeł Kolno: Kostuch – Łachacz, Ossowski, Prusinowski, Bagiński, Krzywda, Sielawa, Wszeborowski, Kiełczewski, Sawko, Solecki.

Spotkanie sędziował Janusz Brokowski z Zambrowa. Następnym sparingpartnerem Olimpii Zambrów będzie Podlasie Sokołów Podlaski. Spotkanie zaplanowano na najbliższą niedzielę – 3 lutego o godzinie 12:00.