13 kwietnia 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

A-Klasa – Terminarz i wyniki

Terminarz spotkań i wyniki sezonu 2023/2024

Kolejka 1 – 2-3 września
Włókniarz Białystok2-3Olimpia II Zambrów3 września, 15:30
Husar Nurzec1-5Żubr Drohiczyn2 września, 17:00
LZS Narewka0-2Tur II Bielsk Podlaski3 września, 15:30
Kolejarz Czeremcha3-1Bocian Boćki3 września, 14:00
Iskra Wyszki1-1Unia Ciechanowiec3 września, 15:00
Cresovia II Siemiatycze1-2Iskra Narew2 września, 13:00
Olimpia II Zambrów3-1Iskra Narew10 września, 11:00
Unia Ciechanowiec2-2Cresovia II Siemiatycze10 września, 16:00
Bocian Boćki4-0Iskra Wyszki10 września, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski0-2Kolejarz Czeremcha10 września, 14:00
Żubr Drohiczyn4-0LZS Narewka10 września, 16:00
Włókniarz Białystok3-3Husar Nurzec10 września, 15:30
Kolejka 3 – 16-17 września
Husar Nurzec3-0Olimpia II Zambrów16 września, 17:00
LZS Narewka3-0Włókniarz Białystok16 września, 16:00
Kolejarz Czeremcha0-5Żubr Drohiczyn17 września, 14:00
Iskra Wyszki1-2Tur II Bielsk Podlaski17 września, 14:00
Cresovia II Siemiatycze0-4Bocian Boćki17 września, 16:00
Iskra Narew2-1Unia Ciechanowiec17 września, 14:00
Kolejka 4 – 23-24 września
Olimpia II Zambrów4-1Unia Ciechanowiec24 września, 11:00
Bocian Boćki2-1Iskra Narew24 września, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski5-1Cresovia II Siemiatycze24 września, 14:00
Żubr Drohiczyn12-3Iskra Wyszki24 września, 15:00
Włókniarz Białystok2-6Kolejarz Czeremcha24 września, 15:30
Husar Nurzec2-1LZS Narewka24 września, 14:00
Kolejka 5 – 30 września-1 października
LZS Narewka2-1Olimpia II Zambrów30 września, 16:00
Kolejarz Czeremcha4-3Husar Nurzec1 października, 14:00
Iskra Wyszki2-2Włókniarz Białystok1 października, 14:00
Cresovia II Siemiatycze0-5Żubr Drohiczyn1 października, 16:00
Iskra Narew1-0Tur II Bielsk Podlaski1 października, 14:00
Unia Ciechanowiec1-3Bocian Boćki1 października, 14:00
Kolejka 6 – 7-8 października
Olimpia II Zambrów4-1Bocian Boćki7 października, 17:30
Tur II Bielsk Podlaski1-2Unia Ciechanowiec8 października, 14:00
Żubr Drohiczyn2-0Iskra Narew8 października, 15:00
Włókniarz Białystok1-1Cresovia II Siemiatycze7 października, 17:30
Husar Nurzec3-1Iskra Wyszki8 października, 14:00
LZS Narewka2-2Kolejarz Czeremcha7 października, 16:00
Kolejka 7 – 14-15 października
Kolejarz Czeremcha2-7Olimpia II Zambrów15 października, 13:00
Iskra Wyszki0-1LZS Narewka15 października, 14:00
Iskra Narew1-1Włókniarz Białystok15 października, 14:00
Unia Ciechanowiec2-2Żubr Drohiczyn15 października, 14:00
Bocian Boćki4-1Tur II Bielsk Podlaski15 października, 13:30
Husar Nurzec2-0Cresovia II Siemiatycze14 października, 14:00
Kolejka 8 – 21-22 października
Olimpia II Zambrów6-0Tur II Bielsk Podlaski21 października, 17:30
Żubr Drohiczyn2-1Bocian Boćki22 października, 14:00
Włókniarz BiałystokUnia Ciechanowiec22 października, 15:30
Husar Nurzec1-0Iskra Narew22 października, 14:00
LZS Narewka0-5Cresovia II Siemiatycze21 października, 15:00
Kolejarz Czeremcha1-2Iskra Wyszki22 października, 14:00
Kolejka 9 – 28-29 października
Iskra Wyszki2-5Olimpia II Zambrów29 października, 14:00
Cresovia II Siemiatycze2-1Kolejarz Czeremcha29 października, 14:00
Iskra Narew2-1LZS Narewka29 października, 14:00
Unia Ciechanowiec0-3Husar Nurzec29 października, 14:00
Bocian Boćki4-0Włókniarz Białystok29 października, 13:00
Tur II Bielsk Podlaski0-2Żubr Drohiczyn29 października, 12:00
Kolejka 10 – 4-5 listopada
Olimpia II Zambrów7-2Żubr Drohiczyn4 listopada, 15:30
Włókniarz Białystok1-3Tur II Bielsk Podlaski5 listopada, 15:30
Husar Nurzec0-2Bocian Boćki5 listopada, 14:00
LZS Narewka0-1Unia Ciechanowiec5 listopada, 13:00
Kolejarz Czeremcha2-2Iskra Narew5 listopada, 14:00
Iskra Wyszki4-2Cresovia II Siemiatycze5 listopada, 14:00
Kolejka 11 – 11-12 listopada
Cresovia II Siemiatycze1-5Olimpia II Zambrów12 listopada, 14:00
Iskra Narew5-1Iskra Wyszki11 listopada, 13:30
Unia Ciechanowiec3-1Kolejarz Czeremcha12 listopada, 14:00
Bocian Boćki4-0LZS Narewka12 listopada, 13:00
Tur II Bielsk Podlaski2-1Husar Nurzec12 listopada, 12:00
Żubr Drohiczyn4-0Włókniarz Białystok12 listopada, 13:00
Kolejka 12
Olimpia II ZambrówWłókniarz Białystok 
Żubr DrohiczynHusar Nurzec 
Tur II Bielsk PodlaskiLZS Narewka 
Bocian BoćkiKolejarz Czeremcha 
Unia CiechanowiecIskra Wyszki 
Iskra NarewCresovia II Siemiatycze 
Kolejka 13
Iskra NarewOlimpia II Zambrów 
Cresovia II SiemiatyczeUnia Ciechanowiec 
Iskra WyszkiBocian Boćki 
Kolejarz CzeremchaTur II Bielsk Podlaski 
LZS NarewkaŻubr Drohiczyn 
Husar NurzecWłókniarz Białystok 
Kolejka 14
Olimpia II ZambrówHusar Nurzec 
Włókniarz BiałystokLZS Narewka 
Żubr DrohiczynKolejarz Czeremcha 
Tur II Bielsk PodlaskiIskra Wyszki 
Bocian BoćkiCresovia II Siemiatycze 
Unia CiechanowiecIskra Narew 
Kolejka 15
Unia CiechanowiecOlimpia II Zambrów 
Iskra NarewBocian Boćki 
Cresovia II SiemiatyczeTur II Bielsk Podlaski 
Iskra WyszkiŻubr Drohiczyn 
Kolejarz CzeremchaWłókniarz Białystok 
LZS NarewkaHusar Nurzec 
Kolejka 16
Olimpia II ZambrówLZS Narewka 
Husar NurzecKolejarz Czeremcha 
Włókniarz BiałystokIskra Wyszki 
Żubr DrohiczynCresovia II Siemiatycze 
Tur II Bielsk PodlaskiIskra Narew 
Bocian BoćkiUnia Ciechanowiec 
Kolejka 17
Bocian BoćkiOlimpia II Zambrów 
Unia CiechanowiecTur II Bielsk Podlaski 
Iskra NarewŻubr Drohiczyn 
Cresovia II SiemiatyczeWłókniarz Białystok 
Iskra WyszkiHusar Nurzec 
Kolejarz CzeremchaLZS Narewka 
Kolejka 18
Olimpia II ZambrówKolejarz Czeremcha 
LZS NarewkaIskra Wyszki 
Husar NurzecCresovia II Siemiatycze 
Włókniarz BiałystokIskra Narew 
Żubr DrohiczynUnia Ciechanowiec 
Tur II Bielsk PodlaskiBocian Boćki 
Kolejka 19
Tur II Bielsk PodlaskiOlimpia II Zambrów 
Bocian BoćkiŻubr Drohiczyn 
Unia CiechanowiecWłókniarz Białystok 
Iskra NarewHusar Nurzec 
Cresovia II SiemiatyczeLZS Narewka 
Iskra WyszkiKolejarz Czeremcha 
Kolejka 20
Olimpia II ZambrówIskra Wyszki 
Kolejarz CzeremchaCresovia II Siemiatycze 
LZS NarewkaIskra Narew 
Husar NurzecUnia Ciechanowiec 
Włókniarz BiałystokBocian Boćki 
Żubr DrohiczynTur II Bielsk Podlaski 
Kolejka 21
Żubr DrohiczynOlimpia II Zambrów 
Tur II Bielsk PodlaskiWłókniarz Białystok 
Bocian BoćkiHusar Nurzec 
Unia CiechanowiecLZS Narewka 
Iskra NarewKolejarz Czeremcha 
Cresovia II SiemiatyczeIskra Wyszki 
Kolejka 22
Olimpia II ZambrówCresovia II Siemiatycze 
Iskra WyszkiIskra Narew 
Kolejarz CzeremchaUnia Ciechanowiec 
LZS NarewkaBocian Boćki 
Husar NurzecTur II Bielsk Podlaski 
Włókniarz BiałystokŻubr Drohiczyn