29 kwietnia 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Osiem bramek straty z Ruchem

W rozegranym dziś w Szepietowie meczu sparingowym Ruch Wysokie Mazowieckie rozgromił Olimpię Zambrów 8:0 (4:0).

Praktycznie całe spotkanie toczyło się głównie na połowie Olimpii. W pierwszej połowie podopiecznym Piotra Zajączkowskiego udało się zdobyć 4 bramki. Bramki zdobywali testowany obecnie Marcin Łukaszewski (2) oraz Arkadiusz Żaglewski i Eugeniusz Kołodziejczyk.

W drugiej połowie Ruch wybiegła w całkowicie zmienionym składzie, który radził sobie z przeciwnikiem nie gorzej niż poprzednicy umieszczając piłkę w siatce przeciwnika również czterokrotnie. Wynik jako pierwszy powiększył Wojciech Kobeszko, a następnie do siatki rywali trafiali Tomasz Jakuszewski, Łukasz Jegliński i ponownie Kobeszko.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Olimpia Zambrów 8:0 (4:0)
Bramki: Marcin Łukaszewski (dwie), Wojciech Kobeszko (dwie), Arkadiusz Żaglewski, Eugeniusz Kołodziejczyk, Tomasz Jakuszewski, Łukasz Jegliński.