21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Z Pelikanem w ostatnim domowym meczu sezonu

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Pelikana Łowicz. Będzie to ostatnie domowe spotkanie zambrowian w tym sezonie. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Sezon 2017/2018 w I grupie III ligi piłki nożnej jest już na finiszu. Olimpia Zambrów, w ostatnim domowym meczu, podejmie Pelikana Łowicz. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Zambrowie.

Mecz z Pelikanem Łowicz będzie dla zambrowian szansą na podtrzymanie passy zwycięstw. W ostatnich tygodniach biało-niebiescy wygrywali kolejno z: Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie (2:0), Turem Bielsk Podlaski (5:4) oraz GKS-em Wikielec (4:0). W sobotę staną więc przed szansą, by zdobyć czwarty z rzędu komplet punktów i umocnić się na piątym miejscu w ligowej tabeli.

Wydaje się jednak, że Pelikan nie będzie łatwym przeciwnikiem. Łowiczanie obecnie zajmują w tabeli dziesiąte miejsce z 43. punktami. Pelikan potrafił w tej rundzie mocno pomieszać szyki wyżej notowanym przeciwnikom, remisując 0:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki w 22. kolejce czy wygrywając 4:2 z Polonią Warszawa w następnej serii spotkań.

Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej górą była Olimpia, która pokonała ekipę z Łowicza na wyjeździe 4:2. Wówczas bramki dla zambrowskiego klubu zdobywali: Emil Łupiński, Mateusz Butkiewicz, Michał Kuczałek i Kamil Jackiewicz.

Mecz będzie sędziował Kamil Żmijewski reprezentujący Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Pelikan Łowicz
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 9 czerwca, godzina 17:00

 

Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

Uwaga! Kobiety i dzieci do lat 10 (pod opieką opiekuna) wstęp na mecz mają bezpłatny! Ponadto kibice, którzy zakupią bilety w cenie 10 zł, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród.