21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Tak gracze Olimpii strzelali bramki w meczach u siebie [video]

Za nami sezon ligowy 2017/2018. Mistrzostwo powędrowało do Widzewa Łódź, który liderował przez większość sezonu. Tymczasem nasz partner medialny – portal www.zambrow.org – przygotował kompilację wszystkich bramek, jakie nasi zawodnicy zdobyli na własnym stadionie w zakończonych już rozgrywkach. Zapraszamy do oglądania.

Za tydzień piłkarze Olimpii Zambrów rozpoczną przygotowania do sezonu 2018/2019. Tymczasem portal www.zambrow.org przygotował materiał video ze wszystkimi bramkami naszego klubu zdobytymi w minionym sezonie na stadionie w Zambrowie w ramach I grupy III ligi.

Jest na co popatrzeć! W sumie w sezonie 2017/2018 gracze biało-niebieskich zdobyli w domowych spotkaniach ligowych 30 bramek. Najczęściej na listę strzelców wpisywał się Kamil Zalewski, który na własnym boisku pokonał bramkarzy rywali 8 razy. Jedną bramkę mniej w meczach u siebie strzelił Kamil Jackiewicz. Warto także podkreślić, że niezłą skutecznością wykazał się także stoper Olimpii i zarazem wychowanek naszego klubu Michał Kuczałek, który w Zambrowie czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich bramek zdobytych na stadionie miejskim w Zambrowie w sezonie 2017/2018 przez Olimpię Zambrów.