21 lutego 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

OLIMPIA Zambrów podejmie LECHIĘ Tomaszów Mazowiecki

LECHIA Tomaszów Mazowiecki to kolejna drużyna, z którą OLIMPIA Zambrów zmierzy się na własnym boisku. W piątej kolejce rozgrywek III ligi 1. grupy spotkają się zespoły, które po raz pierwszy o punkty grały ze sobą w ubiegłym sezonie.

W sobotę, 1 września br. o godz. 16:00 OLIMPIA Zambrów rozegra mecz na Stadionie Miejskim w Zambrowie z drużyną, która obecnie znajduje się na 4. miejscu tabeli. Ma na swoim koncie zdobyty jeden punkt więcej od zambrowskiego zespołu. W obecnym sezonie LECHIA wygrała inauguracyjny mecz na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:0 a w kolejnym meczu na własnym boisku pokonała Broń Radom 3:0. W kolejnych dwóch spotkaniach zanotowała przegraną z obecnym liderem tabeli Polonią Warszawa 0:3 na wyjeździe i wygraną z Pelikanem Łowicz 2:1 na własnym boisku.

W ubiegłym sezonie tomaszowianie do ostatniej kolejki walczyli z Widzewem o prawo awansu do II ligi. Mając w końcowej tabeli tyle samo punktów co łodzianie przegrali awans bilansem bezpośrednich spotkań pomiędzy sobą. Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie OLIMPIA Zambrów mecz na własnym boisku przegrała z LECHIĄ Tomaszów Mazowiecki 2:4, zaś spotkanie rewanżowe zakończyło się przegraną drużyny z Zambrowa wynikim 2:3. W obu meczach padło więc łącznie 11 bramek. Pozwala to mieć nadzieję, że w sobotnim meczu zobaczymy wiele strzelonych bramek.

Sobotni mecz to okazja na przełamanie zambrowskiej Olimpii, ponieważ do tej pory zambrowscy piłkarze nie zdobyli w bojach z Lechią nawet przynajmniej jednego punktu. Warto dodać, że drużyna OLIMPII w tym sezonie nie przegrała meczu. Czy w spotkaniu z Lechią utrzyma ten status?

Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) do nabycia bezpośrednio przy wejściu na stadion. Kobiety oraz dzieci do lat 10 (pod opieką rodzica/opiekuna) wstęp bezpłatny. Osoby, które kupią bilet w cenie 10 zł mają szansę na upominek od klubu. Co dziesiąty bilet wygrywa.

Bilety można będzie nabyć od jutra, tj. 29 sierpnia 2018 roku, w biurze klubu Olimpia w godzinach od 9:00 do 16:00.

OLIMPIA Zambrów – LECHIA Tomaszów Mazowiecki

Stadion Miejski w Zambrowie, 1 września 2018 r., godz. 16:00