15 maja 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Olimpia przegrywa z Błonianką

W 10. kolejce III ligi grupy I, ze względów przeciwepidemiologicznych bez kibiców, Olimpia Zambrów przegrała spotkanie z Błonianką Błonie. Mimo zdobycia pierwszej bramki w 27. minucie przez Michała Stecia, spotkanie zakończyło się przegraną 1:3.

Jeszcze w pierwszej części spotkania drużyna Błonianki wpierw wyrównała wynik spotkania a następnie podwyższyła na 1:2. Obie bramki, pierwszą z rzutu karnego, strzelił Dawid Jarczak. Wynik meczu w doliczonym czasie drugiej połowy spotkania strzelił Hubert Władyka.

Kolejne spotkanie drużyna Olimpii Zambrów rozegra na wyjeździe. W dniu 17 października o godz. 15:00 zmierzy się z wiceliderem rozgrywek Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Olimpia Zambrów – Błonianka Błonie 1:3 (1:2)

bramki: Michał Steć (27′) – Dawid Jarczak (44′ k, 45′), Hubert Władyka (90′)

OLIMPIA Zambrów (skład wyjściowy): Jakub Bieliński, Shun Shibata, Bartosz Ciborowski, Kamil Zalewski (kpt.), Marcin Paczkowski, Michał Steć, Patryk Malinowski, Rafał Kalinowski, Marek Wasiluk, Dawid Pietkiewicz, Michał Dawidowicz.

BŁONIANKA Błonie (skład wyjściowy): Leon Jankowski, Bartosz Skowron, Dawid Brewczyński, Dawid Jarczak, Hubert Władyka, Rafał Włodarczyk, Arkadiusz Niezgoda (kpt.), Marcin Krawczyk, Arkadiusz Zajączkowski, Filip Arak, Piotr Ćwik.

Sędziował: Konrad Gawroński, Sędzia asystent 1: Tomasz Chojnacki, Sędzia asystent 2: Bartłomiej Lewandowski.