Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Olimpia bez punktu w meczu z liderem

W 12. kolejce III ligi grupy I Olimpia Zambrów zmierzyła się na własnym boisku z liderem rozgrywek Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W pierwszej połowie zambrowska drużyna bardzo szybko objęła prowadzenie. Już w pierwszej minucie spotkania, piękną bramkę zdobył Shun Shibata. Korzystny dla Olimpii wynik utrzymał się przez ponad osiemdziesiąt minut, co świadczy o dobrej postawie zambrowskiej obrony. Niestety w 83 minucie Szymon Kuźma wyrównał wynik meczu, a Sebastian Cuch podwyższył na 2:1.

Kolejne spotkanie drużyna Olimpii Zambrów rozegra na wyjeździe. W dniu 31 października o godz. 14:00 zmierzy się z liderem rozgrywek Concordią Elbląg.

Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:0)

bramki: Shun Shibata (1′) – Szymon Kuźma (83′), Sebastian Cuch (90′)

OLIMPIA Zambrów (skład wyjściowy): Jakub Bieliński – Bartosz Gołaszewski, Shun Shibata, Bartosz Ciborowski, Mateusz Maliszewski, Kamil Zalewski, Michał Steć, Patryk Malinowski, Rafał Kalinowski, Marek Wasiluk, Dawid Pietkiewicz.

ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki (skład wyjściowy) – Mateusz Prus – Radosław Kamiński, Sebastian Cuch, Szymon Kuźma, Patryk Cieślak, Kamil Wiśniewski, Bartosz Michalik, Piotr Kusiński, Łukasz Sosnowski, Michał Drewnowski, Arkadiusz Ciach.

Sędzia: Bartosz Banasiak, sędzia asystent 1: Łukasz Siercha, sędzia asystent 2: Igor Strulak (KS Łódź)