Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

Olimpia bez zwycięstwa w meczu z Bronią Radom

W 16. kolejce III ligi grupy I Olimpia Zambrów rozegrała spotkanie z drużyną Broni Radom.

W ciągu meczu piłkarze Olimpii stworzyli szereg bramkowych sytuacji. Niestety żadna z nich nie zakończyła się zdobyciem upragnionego gola. Dwie sytuacje, wykorzystał z kolei zespół gości. Po raz pierwszy w 80. minucie bramkarza Olimpii pokonał Michał Kielak, a cztery minuty później wynik podwyższył Sebastian Pociecha.

Kolejne spotkanie na które zambrowscy piłkarze wybierają się do Wasilkowa. Mecz odbędzie się za tydzień, 21 listopada o godz. 12:00. Olimpia Zambrów zmierzy się tam z KS Wasilków.

Olimpia Zambrów – Broń Radom 0:2 (0:0)

bramki: Michał Kielak (80′), Sebastian Pociecha (84′).

OLIMPIA Zambrów (skład wyjściowy): Jakub Bieliński – Bartosz Ciborowski, Bartosz Gołaszewski, Mateusz Maliszewski, Dawid Pietkiewicz, Michał Steć, Marcin Paczkowski, Patryk Malinowski, Shun Shibata, Rafał Kalinowski, Kamil Zalewski.

BROŃ Radom (skład wyjściowy): Konrad Zacharski – Maksymilian Jończyk, Damian Machajek, Matheus Ceschin Diaz, Carlos Javier Saavedra, Przemysław Śliwiński, Piotr Goliasz, Dominik Leśniewski, Krzysztof Kiercz, Michał Kielak, Piotr Stefański.

Sędzia: Grzegorz Kujawa (sędzia główny), Sebastian Sikorski (sędzia asystent), Jakub Moszczyński (sędzia asystent) – Warmińsko-Mazurski ZPN.