20 czerwca 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

18. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ UNIA – OLIMPIA

Już jutro o godzinie 13:00 Olimpia Zambrów rozegra swoje pierwsze tegoroczne spotkanie ligowe! Wyjazdowe spotkanie z Unią Skierniewice w ramach 18 kolejki 3 ligi I grupy ze względu na remont obiektu Unii odbędzie się na tymczasowym stadionie w niedalekim Nieborowie.

 

Unia Skierniewice – Olimpia Zambrów

 

ul. Heleny Radzwiłłowej 12

99-416 Nieborów

Drużyna Unii Skierniewice z dorobkiem 32 punktów, mająca 9 zwycięstw, 5 remisów i tylko 3 porażki, przy stosunku bramkowym 22-11, rundę jesienną zakończyła na bardzo dobrym, drugim miejscu w tabeli. Natomiast Olimpia z 20 punktami na koncie, przy 5 wygranych, 5 zremisowanych oraz 7 przegranych meczach oraz stosunku bramkowym 22-35 piastuje 14 miejsce w tabeli. Pierwszy mecz obu drużyn, który odbył się w sierpniu w Zambrowie zakończył się bezbramkowym remisem.

 

Po bardzo dobrym okresie przygotowawczym oraz ciekawych wzmocnieniach podczas zimowego okienka transferowego nadzieje sympatyków Olimpii na dobry wynik spotkania, są jak najbardziej zasadne! Jak zatem pójdzie mecz o pierwsze punkty w tym roku ? Która z drużyn wyjdzie zwycięsko z tego spotkania ? Dowiemy się już jutro tuż po zakończeniu meczu!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!