13 kwietnia 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

21. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ OLIMPIA – POGOŃ

Już jutro o godzinie 15:00 Olimpia Zambrów rozegra kolejne spotkanie ligowe na własnym stadionie! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Pogoni Grodzisk Mazowiecki, aktualnego lidera  ligi. Tak, więc przed nami kolejny ciężki mecz! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na ten mecz!

 

Olimpia Zambrów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

 

ul. Wyszyńskiego 8

18-300 Zambrów

Drużyna Pogoni Grodzisk Mazowiecki z dorobkiem 40 punktów, mająca 12 zwycięstw, 4 remisy i tylko 4 porażki, przy stosunku bramkowym 37-24 zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia z 23 punktami na koncie, przy 6 wygranych, 5 zremisowanych oraz 9 przegranych meczach oraz stosunku bramkowym 24-39 piastuje 13 miejsce w tabeli. Pierwszy mecz obu drużyn, który odbył się w sierpniu w Grodzisku Mazowieckim zakończył się cennym wyjazdowym remisem Olimpii, w stosunku bramkowym 2:2.

 

W ubiegłym tygodniu drużyna Olimpii przegrała 1:2 wyjazdowe spotkanie z rezerwami Jagiellonii wzmocnionymi kilkoma zawodnikami z ekstraklasowego składu białostockiej drużyny, zespół Pogoni natomiast wygrał poprzednie spotkanie pokonując u siebie drużynę Pilicy Białobrzegi 1:0. Jak zatem pójdzie w kolejnym spotkaniu u siebie ? Która z drużyn wyjdzie zwycięsko z tego spotkania ? Dowiemy się już jutro tuż po ostatnim gwizdku sędziego!

Przygotowujemy również transmisję live z jutrzejszego meczu, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!