1 grudnia 2023

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

31. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ OLIMPIA – PILICA

Już w niedzielę o godzinie 16:00 Olimpia Zambrów rozegra kolejne ligowe spotkanie! Nasza drużyna podejmie na własnym boisku zespół Pilicy Białobrzegi.

 

Olimpia Zambrów – Pilica Białobrzegi

 

ul. Wyszyńskiego 8

18-300 Zambrów

Drużyna Pilicy Białobrzegi z dorobkiem 41 punktów, mając 11 zwycięstw, 8 remisów oraz 11 porażek, przy stosunku bramkowym 47-48 zajmuje aktualnie 10 miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia z 31 punktami na koncie, przy 8 wygranych, 7 zremisowanych i 15 przegranych meczach oraz stosunku bramkowym 34-59 piastuje 14 miejsce w tabeli. Pierwszy mecz obu drużyn, który odbył się w październiku na obiekcie Pilicy zakończył się wygraną gospodarzy 4:2.

 

W ubiegłej kolejce drużyna Olimpii po raz kolejny nie zdobyła ligowych punktów przegrywając 0:1 w wyjazdowym meczu w Sieradzu z tamtejszą drużyną Warty. Zespół Pilicy natomiast wygrał na wyjeździe bardzo pewnie, gromiąc aż 6:0 drużynę Błonianki Błonie na ich własnym stadionie. Jak zatem pójdzie w kolejnej potyczce obu drużyn ? Dowiemy się już w niedzielę tuż po zakończeniu meczu! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz!

Przygotowujemy również transmisję live z jutrzejszego meczu, którą znajdą Państwo poniżej!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!