20 czerwca 2024

Olimpia Zambrów

Zambrowski Klub Sportowy Oficjalna Strona

6. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ ŚWIT – OLIMPIA

Już jutro o godzinie 17:00 Olimpia Zambrów rozpocznie kolejne spotkanie ligowe, na które uda się do Nowego Dworu Mazowieckiego aby zmierzyć się w 6 kolejce z tamtejszą drużyną Świtu. Czy będziemy świadkami przełomowego spotkania w wykonaniu zambrowskiego klubu ?

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów

 

ul. Sportowa 66

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Drużyna Świtu z dorobkiem 11 punktów, mając 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 0 porażek, przy stosunku bramkowym 11-5 w zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia póki co tylko z 1 punktem na koncie bez wygranego meczu, tylko jednym remisem oraz 4 porażkami przy stosunku bramkowym 4-11 zamyka tabelę naszej ligi.

 

W ubiegłej kolejce drużyna Olimpii zdobyła pierwszy punkt tego sezonu remisując u siebie z Mławianką Mława 1:1. Natomiast Świt również zremisował wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem z Bełchatowa 1:1. Jak pójdzie w kolejnym spotkaniu naszego zespołu ? Czy zmiany personalne w sztabie szkoleniowym zadziałają na plus i doświadczymy efektu tzw. „nowej miotły” ? Dowiemy się już w jutro tuż po zakończeniu meczu! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz!